Plánujete rekonstrukci starého topného systému? Zvolte NIBE F2300!

Zamezte tepelné ztráty ve Vašem domě a zrekonstruujte Váš topný systém! Získáte tak nejenom větší komfort, ale zmenšíte i Vaše finanční výdaje. Nové tepelné čerpadlo NIBE F2300 je čerpadlo založené na systému vzduch/voda s účinným scroll EVI kompresorem. Materiály tepelného čerpadla navíc odolávají i drsnému severskému klimatu!

Scroll EVI kompresor zajistí teplou vodu i při -25°C
nibrTepelná čerpadla NIBE F2300 obsahují nové typy výkonných SCROLL EVI kompresorů, které zajistí teplotu topné vody až 65°C a při i venkovní teplotě -25°C bude teplota topné vody jen o dva stupně nižší. Při vývoji těchto čerpadel byla zároveň věnována speciální pozornost hlučnosti a tak se řadí čerpadla SCROLL EVI mezi nejtišší na trhu.

Žádné vrty nebo plošné zemní kolektory!
S novým NIBE F2300 přichází na trh chytré, tiché a energicky úsporné řešení. A to jak pro rodinné domy, tak pro komerční použití. NIBE F2300 využívá totiž venkovní vzduch, a proto už není nutné zřizovat vrty nebo plošné zemní kolektory. Mějte i vy kvalitní a tiché teplovodní vytápění s tepelným čerpadlem NIBE.

K dostání s výkonem 14 i 20kW nebo vanou pro odvod kondenzátu
Všechny čerpadla NIBE F2300 jsou i ve standardu vybavena vanou pro odvod kondenzátu, díky které se pod tepelným čerpadlem netvoří vrstvy ledu, jako tomu může být u jiných tepelných čerpadel systému vzduch/voda. Zároveň jsou čerpadla NIBE F2300 k dispozici s výkonem 14 a 20 kW a možností zapojení do kaskád. Díky tomu můžete tato čerpadla jednoduše použít i pro větší objekty s tepelnou ztrátou až 200 kW. K dispozici Vám je i kompletní sortiment příslušenství, například regulační systémy, zásobníky apod.

Rozhodli jste se pro nákup tepelného čerpadla NIBE F2300? Pak navštivte internetové stránky www.nibe.cz.