Plánujete rekonstrukci starého topného systému? Zvolte NIBE F2300!

Zamezte tepelné ztráty ve Vašem domě a zrekonstruujte Váš topný systém! Získáte tak nejenom větší komfort, ale zmenšíte i Vaše finanční výdaje. Nové tepelné čerpadlo NIBE F2300 je čerpadlo založené na systému vzduch/voda s účinným scroll EVI kompresorem. Materiály tepelného čerpadla navíc odolávají i drsnému severskému klimatu!

Scroll EVI kompresor zajistí teplou vodu i při -25°C
nibrTepelná čerpadla NIBE F2300 obsahují nové typy výkonných SCROLL EVI kompresorů, které zajistí teplotu topné vody až 65°C a při i venkovní teplotě -25°C bude teplota topné vody jen o dva stupně nižší. Při vývoji těchto čerpadel byla zároveň věnována speciální pozornost hlučnosti a tak se řadí čerpadla SCROLL EVI mezi nejtišší na trhu.

Žádné vrty nebo plošné zemní kolektory!
S novým NIBE F2300 přichází na trh chytré, tiché a energicky úsporné řešení. A to jak pro rodinné domy, tak pro komerční použití. NIBE F2300 využívá totiž venkovní vzduch, a proto už není nutné zřizovat vrty nebo plošné zemní kolektory. Mějte i vy kvalitní a tiché teplovodní vytápění s tepelným čerpadlem NIBE.

K dostání s výkonem 14 i 20kW nebo vanou pro odvod kondenzátu
Všechny čerpadla NIBE F2300 jsou i ve standardu vybavena vanou pro odvod kondenzátu, díky které se pod tepelným čerpadlem netvoří vrstvy ledu, jako tomu může být u jiných tepelných čerpadel systému vzduch/voda. Zároveň jsou čerpadla NIBE F2300 k dispozici s výkonem 14 a 20 kW a možností zapojení do kaskád. Díky tomu můžete tato čerpadla jednoduše použít i pro větší objekty s tepelnou ztrátou až 200 kW. K dispozici Vám je i kompletní sortiment příslušenství, například regulační systémy, zásobníky apod.

Rozhodli jste se pro nákup tepelného čerpadla NIBE F2300? Pak navštivte internetové stránky www.nibe.cz.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *