Bydlení Nad Přehradou začalo s prodejem bytů druhé etapy

Koncept výstavby nových bytových domů v projektu Nad Přehradou znamenal pro developerskou společnost Finep značný úspěch. O byty v první etapě výstavby byl u zákazníků zvýšený zájem. Nyní tento úspěšný projekt pokračuje prodejem bytů v druhé etapě výstavby, která přináší celkem 48 nových bytů a jsou připraveny k okamžitému prodeji.
 

Co nám projekt Nad Přehradou II nabízí?

Projekt Nad Přehradou II má všechny výhody a možnosti, které přinesla již první etapa výstavby. Opět se jedná o moderní stylové bydlení ve velice atraktivní části Prahy 10. Praha 10 je v současnosti zajímavou lokalitou pro mnoho rezidentů, takže se jedná o moderní, rychle se rozvíjející destinaci. Spojení do centra i do přírody je jednoduché. Tato část Prahy je dokonale občansky vybavená a nabízí širokou nabídku veřejných služeb. Bydlení Nad Přehradou je vhodné pro všechny věkové skupiny. Velice zajímavá je také pořizovací cena u všech bytů. Projekt Nad Přehradou II tvoří jeden 9 podlažní dům s podzemními garážemi. Kvalitu výstavby zajišťuje zkušený developer.

 

Nenechte si proklouznout byt mezi prsty

Prodej bytů v druhé etapě tohoto projektu byl již zahájen, také není na co čekatvolných bytů ubývá ze dne na den, protože zájem je opravdu veliký. Na prodej je zde nabídnuto celkem 48 moderních bytů o dispozicích 1+kk až 5+kk. Velikosti i jednotlivé řešení interiéru jsou odlišné, takže si svůj styl bydlení může vybrat každý. Jestli máte také zájem o bydlení Nad Přehradou, neváhejte a jednejte rychle.

 

Nabídku volných bytů a více informací naleznete na www.bydleninadprehradou.cz