Izolační skla Heart Mirror a rosení skel je u konce

Také vás po ránu překvapuje, že se vám na sklech objevuje rosa? Vlhké prostředí je navíc spouštěčem a zároveň optimálním prostředím pro tvorbu plísní. Předejděte těmto nepříjemnostem a dejte přednost společnosti Dlmont, která na trhu působí již skoro 20 let.

 

Izolační skla od profesionálů
skloIzolační skla Heart Mirror jsou vhodná pro všechny standardní typy oken od PVC přes ALU, až po Euro okna. Přívlastkový název Heart Mirror poukazuje na přítomnost fólie pokrytou nízkoemisivní vrstvou. Ta je právě napnuta uvnitř dvojskla. Takto se docílí třívrstvého izolačního systému se dvěma oddělenými komorami. Ochranná fólie dokáže s velkou jistotou odklonit nebo přesněji řečeno nepropustit téměř žádné UV záření a naopak velmi dobře ní proniká příchozí světlo. Tepelné záření tak odráží celkem uspokojivě zpět k svému původnímu zdroji. 

  

Ochranné folie a nejen ty
Ochranné fólie nebo izolační skla nejsou tím jediným, čím se společnost zabývá. V jejich repertoáru nalezneme především vysoce kvalitní bezpečnostní dveře nebo dokonce příslušenství vhodné pro zabezpečení oken. Buďte připraveni na zloděje a zároveň mějte pojistku, kdyby se náhodou něco stalo. Pojišťovny velice rády přihlížejí k aktuálnímu stavu ochrany vašeho majetku. Nakupujte certifikované výrobky a mějte klidný spánek.

 

V případě, že hledáte další informace o bezpečnostních prvcích, navštivte internetové stránky dlmont.cz