CS-BETON s.r.o. přináší stylovou dlažbu CSB – ALTO jedině od

Chcete stylovou a moderní dlažbu za velmi příjemnou cenu? Už nemusíte nikde hledat, společnost CS-BETON s.r.o. má pro vás netradiční dlažbu s názvem CSB – ALTO.

 

 

 

Styl je na prvním místě
Moderní dlažba CSB – ALTO má pomocí speciální technologie ostařený povrch, a proto svým vzhledem velmi připomíná atraktivní přírodní kámen. Plochy vdlážděné dlažbou CSB – ALTO působí proto silně historizujícím dojmem, který dodá styl každému místu. Dlažba CSB – ALTO je tak vhodná nejen do historických částí měst a obcí, ale hodí se i k rodinným domům nebo na zahrádky stylových restaurací a kaváren.

www.csbeton.czwww.csbeton.cz

Vyberte si z barevných variací
Společnost CS-BETON s.r.o. nabízí dlažbu CSB – ALTO v klasické šedé barvě, ale zakoupit si ji můžete i v barevném provedení COLORMIX. Pozor, při použití COLORMIX je nutné při pokládce postupovat trochu odlišně. Nejlepšího vzhledu, docílíte tak, že kameny budete klást z více palet či vrstev nahodile. Chybou by pak bylo klást jednotlivé kameny z vrstvy přesně tak, jak na ni leží. Jinak může dojít k estetickému znehodnocení celého díla!

Moderní dlažba za rozumnou cenu
CS-BETON s.r.o. se výrobou dlažeb zabývá již dlouhou řadu let, což může dosvědčit celá řada spokojených zákazníků. Dlažbu CSB – ALTO pořídíte již od 279 Kč za m2. Neváhejte a podívejte se na nabídku CS-BETON s.r.o. na

www.csbeton.cz.