Kupujeme bezpečnostní dveře – na co si dát pozor

 

Bezpečnostní dveře jsou v dnešní moderní době neodmyslitelnou součástí tradiční ochrany majetku i osob v ně bytu či domova. Jak už to tak bývá, tak i v tomto odvětví narazíme na podnikatele, kteří spíše hledí na zisk, než na poskytovanou kvalitu. Společnost Dlmont má naprosto opačnou politiku.

 

Nákup bezpečnostních dveří
Pojďme se společně podívat jak ušetřit a na co si dát pozor při výběru tohoto prvku. Paradoxně ušetříte tak, když se vyhnete výrobkům, které jsou nápadně levné. Právě ty vám nezaručí požadované vlastnosti, s kterými při nákupu počítáte.

 

Základní atributy
bezpečnostní dveřeKvalitní bezpečnostní dveře by měly mýt vypsány následující parametry o bezpečnostní třídě, neprůzvučnosti, požární odolnosti a zalití zárubně do betonu. Výjimečně nízká cena produktu svědčí jen o nízké kvalitě.

 

Certifikát
Před samotným nákupem si nechte předložit certifikát o odolnosti vůči vloupání. Rovněž se zajímejte o koncesní listinu a certifikát o vhodnosti osazení. Vše by mělo být uvedeno v jazyce, kterému rozumíte.

 

 

Odolnost proti vloupání
Kvalitní bezpečnostní dveře si musí hravě poradit s každým nezvaným hostem. I na tento atribut se vztahuje certifikát dokazující odolnost proti násilnému vniknutí. Tato skutečnost se odráží od bezpečnostní třídy. Pokud není nikde uvedena – jedná se o falzifikát.

 

 

Označení dveří
Rovněž se zajímejte o výrobní štítek, kde je uvedena země původu a certifikované vlastnosti.

 

Pokud chcete mít jistotu, že za své peníze dostanete opravdu kvalitní bezpečnostní dveře, vstupte na stránky

 

 

http://www.dlmont.cz/