Garážové stání – jak jde spojit kvalitu, funkčnost a styl

Uvažujete o stavbě garážového stání? Chcete pro svůj automobil jen to nejlepší? Pokud ano, měla by vás zajímat nabídka společnosti DELTA Svratka s.r.o., nabízí totiž cenově dostupná a přitom maximálně kvalitní i stylová garážová stání pro každého.
Kvalitní materiál je základ

Společnost DELTA Svratka s.r.o. se totiž specializuje na stavbu a dodávku garážových stání, které vyrábí z prvotřídního smrkového dřeva. Právě tento materiál je zárukou dlouhé životnosti a odolnosti garážového stání. Navíc vás potěší svým designem, protože se stane vkusným doplňkem vašeho domu.

Variabilita provedení

DELTA Svratka s.r.o. dokáže vyrobit garážová stání v několika provedeních – záleží pouze na vás, které z nich si vyberete. V nabídce jsou garážová stání s pultovou nebo sedlovou střechou, ale také garážová stání se skladem (například na nářadí), která jsou dostání s oběma typy střech. Navíc pozor, pokud si nevyberete ze standardní nabídky, společnost DELTA Svratka s.r.o. vám postaví i garážová stání atypických tvarů a rozměrů. Stačí je pouze kontaktovat.

 

Design podpoří i funkční střecha

Garážová stání vyrábí DELTA Svratka s.r.o. se střešní krytinou, kterou je černá, pískovaná lepenka, která slouží jako provizorní krytina. Za příplatek lze ale objednat také asfaltový šindel nebo barevnou asfaltovou lepenku ). Trendy poslední doby ale fandí tomu, že se na střechy garážových stání instalují Polykarbonátové desky. Právě ty totiž přinášejí zajímavý design a maximální odolnost.

Více informací najdete na www.deltasvratka.cz.