Prověřená čerpací a filtrační technika od Envicomp s.r.o.

Málo českých společností se má možnost pochlubit takřka dvacetiletými zkušenostmi, ještě méně z tohoto zlomku společností se specializuje na problematiku čerpací a filtrační techniky. Představujeme Vám společnost Envicomp s.r.o., která má v tomto oboru pevnou pozici. Více o společnosti a její působnosti naleznete na www.Envicomp.cz.

 
  

Více než bohaté zkušenosti
www.envicomp.czNa trhu se společnost Envicomp z Ledče nad Sázavou se pohybuje již od roku 1993, nikdy nezměnila svou působnost a zaměření na obor čerpací a filtračních techniky pro průmyslové použití. Vy se tak máte možnost opřít o dlouholeté zkušenosti a vysokou kvalitu veškeré dodávané i vyráběné techniky.

Produktová řada
Mezi hlavní produkty se řadí, jak jsme si již řekli, čerpadla a filtry od renomovaných společností jako jsou 3M PUMPS, VERSA-MATIC, EMEC, OBL, JESSBERGER, CORODE a dalších. To však není vše, společnost navíc nabízí i plastové nádrže, teflonové membrány od GARLOCK a další příslušenství. Doplňme navíc vlastní výrobky na zakázku, které tvoří podstatnou část aktivit společnosti. Někdy se holt vyplatí vsadit na kvalitu, toto je jedna z těch více než vhodných situací.

Vždy kompletní servis
Řešíte-li nebo budete-li v dohledné době řešit nákup čerpací a filtrační techniky, doporučujeme se spolehnout na zkušené oko a ruce odborníků v oboru. A z oboru čerpadel, filtrů a příslušenství je to právě Envicomp s.r.o., jejíž oficiální stránky s hodnotnými informacemi naleznete na adrese

www.envicomp.cz.