Udělejte si doma místo – pořiďte si posuvné dveře

Posuvné dveře jsou velmi praktické a funkční. S nimi vám odpadá neustálé zavírání a otevírání dveří, které zabírají mnoho prostoru. Pokud chcete ušetřit místo a zavírat dveře jedním lehkým pohybem, pořiďte si posuvné dveře. Jejich základem jsou stavební pouzdra. Kde je sehnat?

 
 

 

 

Široký výběr na jednom místě
Nabídku, která se specializuje právě na stavební pouzdra pro posuvné dveře, najdete ve specializovaném internetovém obchodě vase-pouzdra.cz a že je z čeho vybírat. Obchod totiž přináší pouzdra pro posuvné dveře hned v několika typových provedeních.

www.vase-pouzdra.cz

Praktická kapsa
Nabídce dominují vysoce kvalitní stavební pouzdra JAP, která se vyznačují nejen vysokou odolností a funkčností, ale k jejich základním vlastnostem patří i příjemná pořizovací cena. Pořízením si stavebního pouzdra získáte jakousi kapsu, do které se budou dveře zasouvat a vy tím ušetříte mnoho prostoru. 

Variabilní provedení
Pouzdra pro posuvné dveře jsou nabízena v několika standardních rozměrech, ale možné je i pouzdra přizpůsobit vašim individuálním požadavkům. Stavební pouzdra JAP lze navíc instalovat do sádrokartonu i do klasické cihlové zdi. A jejich montáž zvládne i každý domácí kutil – pouzdra jsou dodávána s podrobným návodem.

Stavební pouzdra pro posuvné dveře najdete na www.vase-pouzdra.cz. Vaše pouzdro budete mít doma do 48 hodin a pozor, po celé České republice je doprava zdarma.

www.vase-pouzdra.cz