Zábradlí zdarma? Skoro, volte hliníkové a DIY řešení!

Stále jste nenašli to pravé zábradlí? Zábradlí je právem považováno za sakra drahou „srandu“, ač je na některých místech naprosto nepostradatelné. Schody, balkony, terasy ani francouzská okna se bez něj jednoduše neobejdou. Hledáte schůdné řešení? Tím bude, i pro Vaši peněženku, hliníkové zábradlí od společnosti AL Zábradlí.

 
  

Hliník králem materiálů pro zábradlí
Znáte jiný materiál než hliník, který se může pyšnit tak perfektními parametry? Velice lehký, solidně pevný, lesklý a vzhledný, lze jej bohatě dekorovat dle Vašich představ, imunní vůči výkyvům počasí a zároveň je absolutně bezúdržbový. Také Vám vstávají vlasy a chlupy na rukou hrůzou jen při pomyšlení na natírání zábradlí? Seznamte se tak hliníkem, který si Vás jistě podmaní.

zábradlí

DIY je řešením zábradlí k nezaplacení
„Peněženko, i ty zůstaň v klidu,“ s klidným srdcem pošeptejte své vystrašené peněžence. Od ceny 2400 Kč s DPH za běžný metr totiž pořídíte profesionální zábradlí pro Vaši terasu (zábradlí na podezdívku ještě levněji). Krom exteriérových hliníkových zábradlích samozřejmě vybírejte i interiérová. A rozhodně si nenechte ujít žhavou novinku – profesionální video instruktáž instalace zábradlí. A to dokonce pro každý typ zábradlí! S tímto návodem to zvládne i každý nekutil. Více informací a kompletní nabídku hliníkových zábradlí naleznete na

www.alzabradli.cz.

{wmvremote}http://www.alzabradli.cz/soubory/video/A1.wmv{/wmvremote}