Další akční nabídky a výprodeje nejen pro koupelny!

A další výprodejová akce je tu! Tentokrát si přijdou na své lidé, kteří momentálně touží po co nejlacinějším nákupu topení, koupelnového zboží a zahradních krbů. Je tu totiž akce 2012 od společnosti Topení koupelny, kde naleznete pouze nové, nepoužité a originálně zabalené zboží, které se však pyšní výrazně nižší cenovkou. A to my, zákazníci, sakra zbožňujeme. Nebo tomu tak není?

 
  

 

Akce 2012 – Topení
První přichází na řadu výprodej topení a dalších zařízení, které k vytápění domu a ohřívání vody slouží. V nabídce naleznete radiátor KORADO Radik klasik 33-60 se slevou 49%! Další zajímavé slevy naleznete na elektrokotel DAKON, lázeňská kamna OPOP a kondenzační kotel DAKON KZ 24. Na vše sleva 20% a více.

zahradní krbsprchový kout

Akce 2012 – Koupelny
Nabídka z oblasti koupelen je ještě širší. Naleznete zde sprchové kouty, vaničky a umyvadla, vanové zástěnky i sprchový panel. Ať si do koupelny potřebujete pořídit některou zásadní část nebo jen nějakou praktickou vychytávku, pak Akce 2012 je z oblasti koupelen je přesně pro Vás v obou případech. Nyní navíc zpravidla o 25% levněji!

Akce 2012 – Zahradní krby
Léto se sice blíží ke svému konci, což je možná ten nejlepší čas nákupu zahradního krbu na léto příští. Zahradní krb s udírnou nebo bez udírny seženete nyní shodně s akční 26% slevou. Více informací a kompletní nabídku výprodeje naleznete na

www.topeni-koupelny.cz.