Chcete bydlet v Praze? Nusle a Bráník vás musí zajímat!

Jestliže se chystáte přestěhovat do Prahy, musíte více než jindy zvažovat výběr lokality. Jednotlivé části města se od sebe v mnohém liší, což ve výběru hraje podstatnou roli. Výběr vám ulehčíme – právě Nusle a Bráník jsou místa, kde se bydlí nejlépe. Proč najít domov právě zde a jaká je současná nabídka nemovitostí v těchto lokalitách?

 

Bráník – kouzelná městská část s modernou i historií

Bráník je městská část ležící na území Prahy 4, která je protkána historií, což jí dává neobyčejně atraktivní atmosféru. Současně je to místo, kde je možné si bez problémů užívat všechny výhody moderního velkoměsta. V současné době jsou k mání především moderní byty Braník v rámci projektu Podolské schody. Právě v tomto bytovém komplexu je možné koupit i takové lahůdky, jako je luxusní byt 4 + kk o užitné ploše 106 m2, ke kterému patří prostorná terasa s jedinečným výhledem do okolí. K mání jsou samozřejmě i menší byty na prodej Praha 4, nabízí je například projekt Michelské zahrady.

 

Nusle – budete vždy v centru dění

Pokud si chcete velkoměstský život užívat každý den, měly by vaší volbou být byty Nusle. Jestliže zvolíte tuto lokalitu, budete bydlet v samotném srdci Prahy a současně si budete moci užít spojení s přírodou – nachází se zde například oblíbený park Jezerka. Úžasné byty je možné nyní koupit v rámci projektu Rezidence Trojická. V nabídce je celkem 28 bytových jednotek (s dispozičním řešením 1+kk až 4+kk), mezi kterými nechybí ani luxusní mezonetové byty. Rezidence leží nedaleko stanice metra Karlovo náměstí, takže v centru Prahy můžete být jen za několik málo minut.

 

Co ještě musíte vědět

Jestliže se vám tyto lokality líbí, nesmíte dlouho otálet. Domluvte si co možná nejdříve prohlídku a začněte si vyřizovat hypotéku (v tomto článku najdete vše, na co si musíte dát pozor). A ještě na jednu věc si musíte dát pozor – vybírejte takový byt, aby maximálně vyhovoval potřebám všech členů vaší rodiny.