Krbová kamna jsou vhodná téměř všude

Hledáte typ krbových kamen, který by našel využití nejen v obytných místnostech, ale také v dílnách, restauracích a velkém množství dalších prostor? Tak již dále hledat nemusíte. Krbová kamna Tropic Standart 15 jsou přesně tím, co potřebujete.
  

 
  

Krbovky Tropic Standart 15 můžete využít kdekoliv
kamnaTento model krbových kamen je opravdu vysoce kvalitní výrobek společnosti LS-kamna. Jedná se krbová teplovzdušná kamna s vestavěným výměníkem tepla a ventilátorem. Díky tomuto příslušenství je možné kamna využít i jako vytápění okolních místností za pomoci teplovzdušných rozvodů. Kamna vyrobená společností LS-kamna jsou známá svou vysokou výhřevností a ani model Tropic Standart 15 není výjimkou.

Velké množství výhod v porovnání s jinými výrobci
Kamna Tropic Standart 15 mají ještě několik dalších výhod, které při pořízení jistě oceníte. Kamna jsou vyrobena z masivní konstrukce o síle materiálu 5mm. Dále jsou vybaveny stálým a spolehlivým systémem dvoukomorového spalování. Tento systém zajistí každému přiloženému dřevu do kamen velmi dlouhou dobu hoření. Díky přídavnému vzduchu je zajištěno také snadnější rozdělávání ohně. Díky velkému otvoru můžete do kamen přidávat i polena o délce 45cm.

Kompletní informace o krbových kamnech Tropic Standart 15 naleznete na www.ls-kamna.cz