Indický nábytek z masivu překvapuje elegantní nápaditostí!

Nábytek je to, co vytváří atmosféru interiérů. Správně zvolený nábytek je zárukou, že se v místnosti budete cítit příjemně. Pokud hledáte zajímavý styl, dlouhou životnost a jedinečný design, mohl by vás zajímat indický nábytek z masivu. Čím se liší od běžného nábytku z masivu a proč vsadit právě na něj?

 

Indický masiv nabízí nádhernou kresbu dřeva

Moderní nábytek z masivu je správnou volbou pro každého, kdo hledá nábytek se zajímavým designem a současně chce, aby mu nábytek vydržel krásný dlouhá léta. Právě to totiž nábytek vyrobený z kvalitního dřeva může nabídnout. V České republice je běžně k dostání nábytek, který je vyrobený ze dřeva smrku, dubu či borovice. Tento má dlouhou životnost, ovšem z hlediska designu za tím indickým o dost zaostává. Proč? Odpověď je jednoduchá. Indický masivní nábytek je totiž vyroben ze dřeva palisandru. Dřeviny, která roste hlavně v Asii a nabízí skvostnou kresbu dřeva. Palisandr je tvrdá dřevina, takže nábytek z ní vyrobený se vyznačuje dlouhou životností a do interiérů přináší jedinečný design.

 

Kde sehnat?

S nabídkou indického masivního nábytku přichází společnost AV interiéry, která nábytek dováží přímo z Indie. Spolupracuje přímo s výrobci nábytku, takže je zaručena nejvyšší kvalita i poměrně nízká cena. AV interiéry nabízí hned několik zajímavých kolekcí. Za zmínku stojí Kolekce Dellmar. Nábytek z této kolekce má rovné, hranaté s přiznanými čepovými spoji. Designově tak připomíná starý nábytek. Všechny druhy nábytku z této kolekce jsou vyrobeny z kvalitního palisandrového dřeva a krásně ukazují jeho strukturu, hodí se tak do moderních interiérů. Zajímavostí je potom kolekce Mahi, která má speciální povrchovou úpravu, díky které má nábytek atraktivní medovou barvu. V nabídce společnosti AV interiéry najdete i další kolekce masivního nábytku – například z teakovéo dřeva.

 

Prohlédnout si je můžete zde – www.avinteriery.cz