Stavební pouzdra jako efektivní řešení!

Zapomeňte na klasické dveře. Úspěšně je totiž začínají nahrazovat o mnoho praktičtější a designově zajímavější zasouvací dveře. Objevte vy jejich výhody.


Zasouvací dveře – správná volba

Zasouvací dveře mají oproti klasickým dveřím hned několik výhod. Tou nejvýraznější je jejich praktičnost. Dveře jednoduše zasunete do stavebního pouzdra a tak už se nebudete trápit s neustálým zavíráním a otvíráním, opravováním kliky apod. zasouvací dveře lze navíc lehce instalovat. Stačí namotnovat stavební pouzdro a tím celá instalace zasouvacích dveří končí. Instalovat stavební pouzdro zvládne každý domácí kutil!

 

Stavební pouzdra JAP

Výborným řešení jsou stavební pouzdra JAP, která lze instalovat do sádrokartonu i do klasické cihlové zdi. Stavební pouzdra jsou vysoce variabilní. Stavební pouzdro JAP totiž umožňuje pořídit si jednokřídlé, i dvoukřídlé dveře. Stavební pouzdra JAP mají ještě jednu nezpochybnitelnou výhodu. Standardně je stavební pouzdro vyráběno o výšce 1970mm a 2100mm. Stavební pouzdra JAP lze ale mít i v atypickém provedení.

Široká nabídka

Široký výběr stavebních pouzder najdete ve specializovaném internetovém e-shopu vase-pouzdra.cz. Stavební pouzdra JAP jsou k dispozici v několika kategoriích. V nabídce jsou pouzdra JAP v provedení Standard – tato pouzdra JAP jsou určena pro jednokřídlé dveře o hmotnosti až 40 kilogramů. V nabídce jsou také stavební pouzdra JAP Komfort – vhodná především do obývacích pokojů, hal, jednacích síní nebo jídelen. Vybírat můžete i stavební pouzdra JAP v provedení UNIBOX, díky kterým elegantně vyřešíte zavírání dvou pokojů vedle sebe. Čtvrtým typem jsou stavební pouzdra Paralel, která jsou určená především pro uzavírání širokých průchodů. Z nabídky si určitě vyberete.

Stavební pouzdra JAP najdete na www.vase-pouzdra.cz.