Chytrá pěna ® jako dokonalé řešení tepelných izolací

Chcete už konečně efektivní izolaci? Řešení jsme našli za vás. Dokonalou izolaci zajistí speciální stříkané izolační pěny, které jsou konečně i na českém trhu…

 

 

 

Dokonalá teplená izolace
Dokonalou teplenou izolaci zajistí speciální stříkané izolační pěny Heatlok Soy® a SEALECTION® 500, které na český trh přináší společnost Chytrá pěna ® – Eko-izolace HS Group s.r.o. Společnost je licencovaný zástupce americko-kanadského konsorcia Demilec Group ® pro Českou republiku.

www.chytrapena.czwww.chytrapena.cz

Jedinečné složení
Tajemství dokonalé izolace leží ve speciálním složení obou pěn. Heatlok Soy ® je nízkoexpanzní tvrdá izolační pěna, která obsahuje sójové oleje a recyklované plastové lahve a Sealection 500 ® je vysokoexpanzní měkká izolační pěna stříkaná na vodní bázi. Díky svému složení mají obě pěny jedinečné vlastnosti. Tepelná izolace v podobě chytré izolační pěny totiž dokonale přilne ke všem povrchům bez jakýchkoliv netěsností a tím zamezí nežádoucímu proudění vzduchu či vlhkosti. Izolace je tak dokonalá a s běžnými tepelnými izolacemi nesrovnatelná.

www.chytrapena.czwww.chytrapena.cz

Kdekoliv budete chtít
Stříkané izolační pěny Heatlok Soy® a SEALECTION® 500 je možné použít kdekoliv jen budete chtít. Hodí se pro telenou izolaci obytných, komerčních i průmyslových objektů, včetně ekologických a energeticky úsporných staveb. Dají se použít na zateplení fasády, podkroví, šikmé nebo ploché střechy, podlahy, vnitřní stěny, základy. Hodí se i na zateplení bazénu!

Kdykoliv a velmi rychle
Běžné typy zateplování jsou zdlouhavé a málo efektivní. To se stříkanými pěnami Heatlok Soy® a SEALECTION® 500 rozhodně neplatí. Tepelná izolace chytrou pěnou zabere pouze jeden den a její aplikaci je možné provádět celoročně – bez ohledu na klimatické podmínky.

Objevte kouzlo Chytrá pěny ®. Více informací najdete na www.chytrapena.cz.