Dřevěná chata – proč ano?

Uvažujete nad pořízením si dřevěné chaty? Gratulujeme, ubíráte se dobrým směrem. Dřevěná chata je totiž ideálním řešením pro všechny, kdo si chtějí své volné chvíle užít v pohodě a klidu. Kde vybírat dřevěnou chatu?
Specialisté na práci se dřevem – Delta Svratka, s. r. o.

Společnost Delta Svratka, s. r. o. patří k největším společnostem v v České republice, které nabízejí výrobu různých druhů dřevostaveb. Právě jednou z nich je i vaše budoucí dřevěná chata. Vybrat si můžete hned z několika typových provedení.

     

Smrkové dřevo jako záruka trvanlivosti

Všechny nabízené dřevěné chaty jsou vyrobeny z prvotřídního smrkového dřeva, které je pro jejich stavbu ideální. Vyznačuje se totiž odolností, stálostí a má také zajímavý design. Delta Svratka, s. r. o. nabízí dřevěné chaty o síle stěny 33 mm i 50 mm a na přání lze i 70 mm.Všechny také mají podlahu o síle 19 mm nebo 28 mm a střechu o síle 19 mm a základní střešní krytinu – černou, pískovanou lepenku, kterou lze na požádání vyměnit za asfaltový šindel nebo barevnou asfaltovou lepenku. Každá dřevěná chata mé také kazetové dveře a okna. Jejich konečný počet se stanoví dle vašeho přání.

Na vaše přání

Společnost sice nabízí několik modelových chat, ale většinou se podřizuje přání zákazníka. Vy totiž budete dřevěnou chatu obývat, a proto by měla vypadat podle vašich představ. Nemusíte se bát, Delta Svratka, s. r. o. to se dřevem umí, takže vaše dřevěná chata bude vypadat zcela podle vašeho přání!

Více informací o nabídce společnosti Delta Svratka, s. r. o. najdete na www.deltasvratka.cz.