Na čištění silně znečištěných podlah povolejte odborníky z „Nano impregnace Brno“

Pronajímali jsme pár let byt jedné pětičlenné rodině. Nikdy s nimi nebyly problémy, byla to velice slušná rodina, takže když nám oznámili, že se chtějí odstěhovat, ani nás nenapadlo si nijak zvlášť po nich kontrolovat byt. Ale měli jsme to udělat.

Když jsem totiž do bytu vedla realitního makléře, aby si ho nafotil, šli jsme tam za světla a tentokrát jsem si všimla, jak příšerně vypadá podlaha. V celém bytě byly parkety. Vypadaly, jako by si předchozí nájemníci nedali jedinkrát práci s jejich umytím. Podlaha byla posetá skvrnami nejrůznějšího druhu. Místo toho, aby měly parkety svoji přirozenou barvu, barvily se dočerna.

Takhle jsme byt pronajmout nemohli, to mi potvrdil i realiťák. Doporučil mi ale firmu, která se zabývá generálním čištěním, a měla by si poradit i s našimi parketami. Poprvé jsem tehdy uslyšela název A SERVIS LIPKA, s.r.o., strojové čištění podlah Brno, který už nikdy nezapomenu, protože jejich výborná práce mě uchvátila natolik, že jsme jejich úklidové služby začali využívat i u nás doma. Nezabývají se totiž jen čištěním podlah, ale také mytím oken, čištěním koberců a čalounění, odstraňováním plísní atd.

Ale abych neodbočovala od tématu, čištění našich parket zvládli fakt skvěle. Díky pečlivě vybrané čisticí chemii a detailního kartáčování kotoučovým strojem se nakonec povedlo odstranit i ty nejhorší nečistoty, parkety získaly zpět svou původní barvu a vypadaly teď moc hezky. Pro jistotu jsme je rovnou nechali navoskovat, abychom zamezili jejich hlubšímu znečišťování a prodloužili především jejich životnost.

Tuto firmu doporučuji každému, kdo si myslí, že má beznadějně znečištěnou podlahu. Vždycky se dá všechno řešit, a co se týče úklidu, je řešením A SERVIS LIPKA.

 

Máte rádi sóju? Vyzkoušejte tento sójový guláš

Jste vegetariáni, ale milujete guláš? V tom případě je tato varianta pro vás jako stvořená. A co všechno na tuto pochoutku budete potřebovat? Sojové maso, zeleninový bujón, gulášové koření, cibuli, sladkou papriku, rajčatový protlak, brambory, sůl a pepř.

 

65422216 - beautiful young woman is smiling, using a brush and a spray while cleaning couch in the house

V hrnci s vařící vodou necháme rozpustit zeleninový bujon společně s gulášovým kořením. Až se voda začne vařit, přidáme sojové maso a vaříme dle návodu. Po deseti minutách přidáme nakrájené brambory. Do hlubší pánve kápneme olej a osmažíme cibuli. Až se cibule začne barvit dozlatova, ochutíme sladkou paprikou a gulášovým kořením.

Vše promícháme a zalijeme rajčatovým protlakem, později přidáme horkou vodu a necháme povařit. Jakmile se nám udělá sojové maso, vyždímáme jej a společně s bramborami přidáme do pánve. Vše necháme povařit a dochucujeme. Sůl a pepř přidáme podle chuti. A máte uvařeno.

Chutná opravdu výborně, takže pokud nevíte, co uvařit na nedělní oběd, určitě ho vyzkoušejte. Jen si při vaření dejte pozor, aby vám při vaření nevyprskl na koberec nebo se nedej bože dokonce hrnec převrhl. Protože guláš jde z koberce opravdu špatně dolů. V takovém případě co nejrychleji kontaktuje úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění sedaček, koberců Brno, která to díky svému strojovému hloubkovému čištění dokáže vyčistit. A to tak, aniž by koberec poškodili. Jejich zaměstnanci jsou velice milí a profesionální a ceny jsou přijatelné, tudíž nemusíte mít žádné obavy. Budete mít co dočinění se seriózní kvalitní firmou, která odvádí jen tu nejlepší práci, do které se vyplatí investovat.

 


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *