Chytrá podlaha ClipTile

Přemýšlíte o rekonstrukci bytu včetně podlahových ploch nebo se chystáte stavět dům a rozhodujete se o materiálech, barvách a hlavně technologiích, které použijete? Pak je tu pro vás chytrá podlaha ClipTile – podlaha s novou technologií pokládky.

 

 


Chytrá podlaha?

Jedná se o naši staré známou dlažbu, ovšem novým způsobem pojatou. Je určena pro všechny, kdo chtějí rychle a snadno položit zcela novou podlahu. Revoluční technologie v pokládce dlaždic je založena na filozofii čistoty, rychlosti a krásy. To je trojkombinace, které nelze odolat, zvláště když odpadá pracné a špinavé spárování, které musí zasychat a po němž se musí uklízet.

O co jde?
Technologie ClipTile je velmi podobná systému pokládky plovoucích podlah. Každá z unikátních keramických dlaždic Cres Porcellanato má plastový rám s drážkami, které do sebe perfektně zapadají. Stačí zakleknout, vytáhnout z krabice dlaždici, přiložit k ní druhou a už jen zacvaknout drážkami do sebe. Takto postupujete bez použití jakéhokoliv dalšího spojovacího materiálu a nástrojů. Po nově položené dlažbě můžete ihned chodit.

 

Jaké mají dlaždice vlastnosti?
Keramický střep Gres Porcellanato je vyroben z velmi kvalitního materiálu. Je nejen odolný vůči obrušování a sešlapávání, ale je hlavně bezpečný a vhodný i pro alergiky. Odpovídá veškerým myslitelným moderním kritériím na bezpečnost i krásu.
Tři varianty úpravy povrchu, každá ve více než  deseti barevných odstínech a ve třech formátech, to je široká škála možností jak umocnit podlahovou plochu do absolutní nádhery.

 

Přijďte se podívat na chytrou novinku ve světě podlah: ClipTile. Na uvítanou jsme pro vás připravili 20% zaváděcí cenu po celý advent.

Showroom ASSO: Biskupská 8, Praha 1.
Zákaznická linka je k dispozici na čísle: +420 602 201 640.