PVC – podlaha dostupná do každé domácnosti

Pod pojmem PVC podlaha si dnes již nelze představit staré druhy těchto podlah, které nepěkně vypadají a také lehce zapáchají. PVC podlahy totiž dnes již nejsou tím, čím bývaly a to zejména z toho důvodu, že u nich došlo ke skutečně razantním změnám. Dnes jsou PVC podlahy vyráběny tak, aby svým klientům nabídly přesně to, co hledají. Dnes totiž tyto podlahové krytiny patří mezi velmi oblíbené a to zejména díky své praktičnosti a velmi odolným vlastnostem, které oceníte v každé domácnosti.

 

PVC není vinyl

Záměna PVC  a vinylu je velmi častá. Lidé totiž nerozlišují, že PVC  je měkčené přičemž vinyl je zcela tvrzený. Díky tomu lze PVC snadno koupit v celých rolích. PVC podlahy se tak prodávají v celistvých kusech, což eliminuje případné spoje po aplikaci podlahy, díky čemuž získáte po pokládce naprosto celistvý vzhled celé podlahy. I přesto, že lze PVC položit velmi snadno, nedoporučuje se, aby se pokládáním zabýval laik. Mohlo by se totiž stát, že podlaha posléze bude nerovná a plná hrbolů.

 

PVC podlahy v široké škále barev

Díky tomu, že je využití PVC podlah velmi oblíbené zejména v bytech, nabízíme svým klientům zcela nové barevné kombinace, které pasují téměř ke každé barvě nábytku a to nejen tomu modernímu. Tyto barevné kombinace naleznete v nové řadě Gerflor DESIGNTEX a také Gerflor DESIGNTEX Plus, která nabízí barvy padnoucí do téměř každého interiéru ale zejména do komerčních prostor, jelikož je toto PVC mnohem odolnější. Pokud byste potřebovali ještě odolnější PVC, můžeme vám nabídnout nové PVC podlahy z řady Gerflor DESIGNTIME. Tyto PVC podlahy se hodí zejména na chodby a do jiných vysoce zatěžovaných prostor. Nicméně své využití nalezne i v běžné domácnosti. Záleží tedy pouze na vás, jakému typu PVC podlahy dáte zelenou a která vám bude dělat společnost ve vaší domácnosti.

PVC podlahy Gerflor DESIGNTEX vám nabízí 12 dekorů dřeva a 3 dekory kamene.

Vždy je ale nejlepší vidět krytinu na vlastní oči, proto vás zveme také do našich showroomů v Praze, Brně, Plzni a Ostravě. Rádi vám s realizací vaší nové podlahy odborně poradíme i tam.

Další inspiraci a informace najdete na : https://www.supellex.cz/


TAG