Dodávky se skvěle hodí na stěhování

Pokud se potřebujete přestěhovat do nové dřevostavby, určitě přemýšlíte, jak to udělat. Náklady na stěhovací firmu se řadě lidí nezdají, takže se raději stěhují svépomocí. V takovou chvíli však potřebujete dostatečně prostorné vozidlo, do kterého se vejde hodně věcí. Jenže většina z nás nemá k dispozici žádné velké auto. V tom případě se vyplatí popřemýšlet o zapůjčení dodávky. Dodávky půjčuje řada firem, takže se musíte rozhodnout pro tu pravou, největší výběr z půjčoven dodávek je samozřejmě v Praze, kde se jako nejlevější varianta půjčení dodávky jeví půjčovna dodávek Praha. Dodávky a užitková vozidla do 3,5 tuny se dobře využijí také při přesunu zakoupeného nábytku z obchodního centra. Vůz si můžete zapůjčit třeba jenom na pár hodin. Problém však nepředstavuje ani dlouhodobější pronájem v řádu dnů.

 

Co potřebujete k půjčení dodávky?

Když se rozhodnete si vypůjčit dodávku a využijete již zmíněnou společnost půjčovna dodávek Praha, potřebujete k tomu několik věcí. S sebou si nezapomeňte občanský a řidičský průkaz. Na řízení dodávky stačí platný řidičský průkaz skupiny B. Kromě dokladů si s sebou musíte vzít vratnou kauci a částku adekvátní k době půjčení dodávky. Někdo požaduje půjčení dodávky na firmu, tak v takovém případě je nutné, abyste byli jednatelem společnosti nebo měli notářsky ověřenou plnou moc. Když si vyzvedáváte zapůjčenou dodávku, můžete si většinou nechat vlastní vozidlo zaparkované na místě půjčené dodávky v areálu firmy půjčovna dodávek Praha (jedná se o sídlo v lokalitě Praha 9 Horní Počernice).

 

Řada benefitů

Všechny půjčované dodávky musí být v perfektním technickém stavu, ale ani v případě poruchy se nemusíte obávat. Majitel půjčovny dodávek Praha má zajištěnou NONSTOP asistenční službu, která se postará o všechny případné nepříjemnosti. Pokud potřebujete s dodávkou vyrazit na dálnici, zjistěte si, zda má půjčený vůz platnou dálniční známku. Většina půjčoven dodávek dává k dispozici také nadstandardní vybavení, tedy v případě, že si ho vyžádáte. Často se při stěhování dodávkou využívají transportní kurty a hodí se i stěhovací rudlík.