Clip Tile

Novinku Clip Tile v systému pokládky keramických podlah už jsme vám všem představili. Jedná se o nejjednodušší a přitom vysoce efektivní způsob, jak rychle a čistě položit podlahu ve vaší nové provozovně, bytě nebo v jiném interiéru. Kromě vyjmenovaných výhod má ještě jednu, naprosto přelomovou vlastnost: tuto podlahu můžete znovu rozebrat a přemístit ji jinam, a to až 10 krát. Výborně poslouží každému, kdo pravidelně jezdí se svými expozicemi na výstavy nebo častěji buduje či rekonstruuje například prodejní prostory anebo se jenom rád stěhuje, a přesto chce mít vždy perfektní interiér.

 


Něco o Clip Tile:

Jedná se dlažbu, ovšem zcela novým způsobem kladenou. Je určena pro všechny, kdo chtějí rychle a snadno položit zcela novou podlahu. Revoluční technologie v pokládce dlaždic je založena na filozofii čistoty, rychlosti a krásy. Této trojkombinaci nelze odolat, zvláště když odpadá otravné a špinavé spárování, které musí zasychat.


 

Jak na to?

Technologie Clip Tile je velmi podobná systému pokládky plovoucích podlah. Každá z unikátních keramických dlaždic má plastový rám s drážkami, které do sebe perfektně zapadají. Stojí za to zakleknout, vytáhnout z krabice dlaždici, přiložit k ní druhou a už jen zaklapnout drážkami do sebe. Takto postupujete bez použití jakéhokoliv dalšího spojovacího materiálu a nástrojů. Po nově položené dlažbě můžete ihned chodit. V případě, že potřebujete podlahu přemístit jinam, tak ji stejným způsobem rozeberete, převezete na další místo a pak si jen zopakujete předchozí postup. Při šetrném rozebírání můžete takto dlaždice přemístit až 10 krát.

 

ASSO – výhradní dovozce systému Clip Tile garantuje:

Keramický střep Gres Porcellanato je vyroben z velmi kvalitního materiálu. Je nejen odolný vůči obrušování a sešlapávání, ale je hlavně bezpečný a vhodný i pro alergiky. Odpovídá veškerým myslitelným moderním kritériím na bezpečnost i krásu.

Tři varianty úpravy povrchu, každá ve více než  deseti barevných odstínech a ve třech formátech, to je široká škála možností, jak umocnit podlahovou plochu do absolutní nádhery.

Systém má 24 měsíční záruku.

 

 

Přijďte se podívat na Clip Tile a v adventu nakoupit s 20% slevou !

 

Showroom ASSO: Biskupská 8, Praha 1.

Zákaznická linka je k dispozici na čísle: +420 602 201 640.

www.asso.cz