Moderní dlažba doladí každý interiér

Dlažba je široce oblíbeným řešením pro interiérové i exteriérové povrchy. Mezi výhody dlažby patří kromě vysoké odolnosti a snadné údržby i široké možnosti v oblasti designu. Ať již je dlažba umístěna kdekoliv, má potenciál vdechnout tomu či onomu prostoru unikátní kouzlo, může vytvořit pocit elegance a luxusu, stejně jako např. exotiky. Stále častěji si navíc dlažba nachází kromě podlah cestu i na stěny, a i zde si uchovává všechny ze svých mnohých výhod.

 

Kde všude nalezne dlažba uplatnění?

Jak již bylo řečeno, dlažba je univerzálním řešením – pro kuchyně, koupelny, zahrady, terasy, chodby, ale také obývací pokoje nebo pracovny – všude tam bude stoprocentně plnit svoji funkci a umožní majiteli domu či bytu využívat všech jejích výhod, při běžném používání i údržbě.

 

Dlažba s motivem imitace dřeva

Dlažba nemusí v žádném případě automaticky znamenat pocit chladu. Pokud zvolíte motiv dřeva, resp. jeho imitaci, nebudete schopni poznat, že se o skutečné dřevo nejedná. Dlažba s hřejivým pocitem tepla a dokonalým ztvárněním, které dřevo napodobuje do nejmenších detailů, se skvěle hodí do mnoha domů a bytů.

 

Keramická dlažba

Keramická dlažba je časem prověřenou volbou, která nikdy nezklame. Ať již sháníte dlažbu pro kuchyni, koupelnu, terasu, nebo jiný prostor, keramická dlažba se bude hodit vždy. Na výběr mají navíc zákazníci z mnoha různých motivů, od mramoru po antracit, a povrchových úprav, je tak do maximální míry zajištěno, že keramická dlažba si může nalézt své místo i u vás.

 

Mramorová dlažba

S mramorovou dlažbou můžete mít i ve svém domově kus cesty do historie. Mramor je elegantní a luxusní, přesto je tato dlažba dostupná každému. Stejně jako u předchozích typů dlažby, i pro mramor existuje mnoho typů povrchových úprav a barevných provedení. Mramor je pro dlažbu velmi oblíbenou volbou materiálu.

Kromě dlažby do interiérů je na trhu také nepřeberné množství venkovních dlažeb.  Např.dlažba pro exteriéry pyšnící se unikátním způsobem uložení „na terčích“, dlažba s imitací  přírodního kamene, mrazuvzdorná dlažba na terasu, speciální protiskluzová dlažba určená k venkovním bazénům, zahradní velkoformátová dlažba s minimálním  množstvím spár a maximálně snadnou údržbou, to vše jsou možnosti výběru dlažby do interiéru i exteriéru.