Kyselá chemie, čištění podlah po stavbě a malování

Zdravím, jsme s manželem již oba v důchodu a sil už nemáme tolik jako dřív. Máme sice hodné a pozorné děti, ale ty jsou bohužel velmi zaneprázdněné. Udělají pro nás vše, ale s  manželem je nechceme obtěžovat s prací, které mají sami dost. Sehnali jsme si tedy firmu, která by nám vymalovala dům, ale přemýšleli jsme i o tom, že si necháme dům posléze uklidit.

Manžel probíral s kamarády nápady a hledal doporučení od ostatních. Nakonec jsme ze všech firem vybrali A SERVIS LIPKA, s.r.o. Byla jsem ohromena velice vlídným chováním a přístupem zaměstnanců této firmy. S lehkostí a pro laika jednoduchým způsobem mi vysvětlili, jak funguje strojové čištění a voskování podlah. Zároveň mně bylo nabídnuto, co by bylo pro naši domácnost nejlepší.

Vše probíhalo na úrovni. Sama se nevyznám v nějaké specializované terminologii , takže jsem se vyptávala i dále. Mohla jsem si vybrat mezi voskem, který na podlahu aplikují, protože mají více druhů. Také údržba je velice jednoduchá a určitě bez větší dřiny, jako doposud. Věřte, že to nebyly žádné plané sliby.

 

Jsem velice šťastná, že u nás tato firma byla a nemuseli jsme na stará kolena vše uklízet sami. Děkuji !!!!!!!!

 

 

 

Výhoda hloubkového čištění podlah, pro další údržbu

  

Zdravím Vás, a chci napsat pár řádku o firmě, která pro mě byla donedávna neznámá. Jedná se o  A  SERVIS  LIPKA,  s.r.o, která provádí čištění podlah kotoučovým strojem.

Mám velkou terasu se zámkovou dlažbou. Vždy jsem ji čistil vapkou a tím i vydrolovaly spáry. Později už jsem měl pocit, jako že jsem ani nečistil. Po konzultaci ve firmě jsem zjistil, že jsou jejich zaměstnanci velmi dobře proškolení v oboru čištění a že rozumí přesně všemu o čem mluví.

Když přijeli dlažbu čistit, velmi pozorně jsem je začal sledovat, abych věděl, jak stroje a čistící prostředky fungují. Použili hloubkové strojové čištění a zásaditou chemii, která podlahu dokonale vyčistila. Dále mi doporučili zakonzervovat dlažbu průmyslovým polymerem. Takto prodloužím dlažbě životnost a nebude se do struktury usazovat špína, která mi nešla vyčistit. O to mě také hodně šlo.  A nakonec mě pobavilo, co jsem ve finálním výsledku viděl.

Podlaha byla jako nová, a co víc, jsem opravdu přesvědčen, že údržba bude daleko snadnější i pro mé zaměstnance. Prostě jedním slovem – paráda. Určitě doporučím tuto firmu dále a nejen svým kamarádům a známým. Někdy se opravdu vyplatí investovat.