Hliníkové zábradlí u Vás doma? Mrkněte…

Máte v plánu brzy řešit nové zábradlí? Pokud ano, jistě jste již nastudovali vzhled mnoha tvarů i materiálů zábradlí. Doporučujeme si však nenechat ujít prohlídku realizovaných zábradlí z hliníku. Sami máte možnost posoudit, zda by zábradlí mohlo být vhodné pro Vaše schodiště, balkón, terasu či okno. Navíc tak můžete velice snadno ušetřit, jelikož hliníková zábradlí jsou oproti klasickým ocelovým levnou záležitostí. Kvalitní hliníková zábradlí Vám dodá AL Zábradlí.
  

Mnoho typů hliníkových zábradlí
Toto špičkové zábradlí  nalezne uplatnění na mnoha místech – může být zábradlím ke schodišti, na terasu, balkón a lodžii či dokonce jako zábradlí na francouzská okna. Taktéž u každého z modelů můžete určit nejen základní rozměry, ale hlavně styl, vzhled a způsob kotvení zábradlí. Nesmíme zapomenout na výplň – zda si máte zájem o zábradlí s plexisklem uvnitř nebo Vám postačí klasický vzhled. Hlavním poznávacím znakem hliníkového zábradlí je obrovská variabilita – můžete doma mít klidně i světový unikát.

www.alzabradli.czwww.alzabradli.cz

Mrkněte na vzhledná hliníková zábradlí
Zdali Vás popis kvalit hliníkových zábradlí nepřesvědčil, jistě uvítáte několik obrázků zábradlí realizovaných. Zábradlí lze samozřejmě instalovat jak v exteriéru, tak interiéru. Opravdu kdekoli – bylo realizováno ve vícebytových domech, v rodinných domcích, ale i ve fůře bytů. To svědčí o tom, že svou úlohu designového i bezpečnostního doplňku plní skvěle. Je tak velice výhodnou investicí. Více informací o hliníkových zábradlích  naleznete na

www.alzabradli.cz.