Nízkoenergetické bydlení v Praze není žádné sci-fi!

Současná moderní doba si žádá moderní řešení, a právě proto vznikly i nové byty Dolní Počernice. Tyto nové bytové komplexy přinášejí vysoký standard bydlení a současné také nízkoenergetické a tedy i minimálně nákladné bydlení. Rozhodně proto stojí za pozornost každého, kdo chce bydlet na území města Prahy v klidu a v pohodě!
 Nízkoenergetické řešení je super volba

V současné době dochází k neustálému zdražování a tak postupně výrazně rostou i náklady na bydlení. jestliže i vy chcete na nákladech na bydlení ušetřit, potom je pro vás nové nízkoenergetické bydlení správnou volbou. Moderní byty Dolní Počernice právě takové bydlení přinášejí. Nové byty Praha 9 přináší hned několik velkých výhod, protože při jejich výstavbě byly použity moderní materiály. Byty mají například okna s šestikomorovým rámem a trojsklem, které minimalizuje tepelné ztráty. Byty mají také zvýšenou dimenzi tepelných izolací obvodových konstrukcí. Náklady na bydlení – tedy konkrétně na vytápění – jsou tak minimální.

        

Řešení se najde pro každého

Nové byty Dolní Počernice jsou dílem renomované společnosti Sekyra Group . Nové byty se vyznačují opravdu vysokým standardem bydlení a jsou vhodné pro mladé i starší páry ale i rodiny s dětmi. Byty se totiž nachází v atraktivní lokalitě Prahy 9. Nedaleko nich leží historické centrum Dolních Počernice, Počernický rybník nebo zámecký park – zkrátka ideální místo pro spokojený život.

Kompletní nabídku najdete na www.vcenku.cz