Design křesel šel hodně dopředu! Co je možné mít?

Když se řekne křeslo, mnohým z nás se jistě ihned vybaví nevzhledný „ušák“, potažený ještě více nevzhlednou látkou, která byla na mnoha místech ošoupaná a prodřená. „Ušáky“ byly snad v každém obývacím pokoji, všude vypadaly stejně hrozivě. To už ale neplatí. Křesla prošla velikou proměnou a v současné době je možné vybírat z celé řady různých, zajímavých tvarů…

 

 

Elegance, vtip, luxus i extravagance

Křeslo si kupujeme pro to, abychom měli v našem obývacím pokoji na čem odpočívat, ale také pro to, abychom do interiéru zařadili funkční a designový prvek. Právě toho se současní výrobci křesel drží a díky tomu je nyní možné vybírat z celé řady velmi zajímavých kousků. Současným křeslům vévodí elegance, vtip, luxus a na své si jistě přijdou i milovníci extravagance.

 

 

Které značky hrají prim?

Již dávno neplatí, že křeslo musíte koupit společně se sedací soupravou. Trend je opačný. Stále více lidí vybírá křeslo samostatně a dělá dobře. Výběr se tímto krokem zvyšuje. Zajímavou nabídku přináší společnost Decoland. Nabízí křesla od předních evropských výrobců nábytku. Novinkou v jejich sortimentu jsou křesla luxusní italské značky Presotto s nadčasovým designem. Milovníky městského stylu potom potěší křesla dánské společnosti BoConcept. Zajímavá jsou i křesla se střídmými a jednoduchými liniemi od značky DeAngeli a mnoho dalších – v nabídce u Decoland najdete i křesla značek jako je: Compar, Milano Bedding, Valentini Vanity a Cattelan Italia.

 

Více než byste čekali

Decoland to není jen bohatá nabídka křesel. Společnost připravila i další luxusní nábytek, který potěší svým designem ale i cenou. Vybírat můžete jídelní soupravy, kuchyně, nábytek do ložnice, židle nebo i různé designové doplňky.

 

Kompletní nabídku najdete na www.decoland.cz