Desky CETRIS jsou ideální pod střešní krytinu

 

Plánujete realizaci nové šikmé střechy? Potřebujete pod střešní krytinu vytvořit souvislou vrstvu a rozhodujete se, jaký materiál zvolit? Je nutné, aby materiál pod střešní krytinou byl odolný, rovný, pevný a dlouhodobě si udržel své přednosti. Pokud hledáte materiál, který by tyto přednosti měl, můžete se naprosto spolehnout na CETRIS® desky. Ty jsou na střechu prověřeným a vysoce kvalitním materiálem.

 

Jak cementotřískové desky CETRIS na střeše slouží?
Základem každé střechy jsou samozřejmě krovy a trapézy. Ty tvoří nosnou vrstvu střech. Ta sama ale na instalaci střešní krytiny nestačí. Na některé druhy střech stačí pouze latě, jiné potřebují celoplošné pokrytí. Právě zde oceníte CETRIS desky a jejich kvalitu. CETRIS® desky jsou jedním z nejvyužívanějších druhů nosičů střešní krytiny pro šikmé a ploché střechy. Navíc tvoří desky CETRIS® na střeše dokonale kompaktní záklop nosné konstrukce.

 

Jak postupovat a co brát v potaz?
Střecha je jednou z nejdůležitějších částí celé stavby. Správnému navržení a výběru je třeba věnovat zvýšenou pozornost a nezapomenout na žádný detail. To se týká i případu navržení desek CETRIS®. Před samotnou realizací musíte brát v potaz hmotnost střešní krytiny, montážní zatížení,  vzdálenost krovů a také  hmotnost  sněhu v zimním období. Podle toho se bude odvíjet tloušťka CETRIS® desek. Na výběr máte velké množství druhů a rozměrů. Pouze důkladné naplánování a správný výběr dokáže udělat odolnou a kvalitní střechu.

 

Kompletní nabídku CETRIS® desek, montážní a technologické postupy a další praktické rady  naleznete na www.cetris.cz