Aby váš prádelník voněl zralými jablky

Když bydlíte vedle lesa, nebo máte za barákem louku, můžete ocenit, jak krásně se v našich zeměpisných šířkách v průběhu roku příroda mění. Jsme na konci léta a podzim nám již chystá novou paletu vůní a barev, které mám tak rád. Jak říkával můj děda, „Na podzim je celá příroda voňavá a jedlá.“ S podzimem dozrávají broskve, hrušky a zejména jablka. Když utrhnete jablko ze stromu a přivoníte si, ucítíte tu závratnou vůni čisté podzimní přírody.

Vůně ovoce je základem parfémů po mnoho staletí. Již krásná Afrodité ráda kombinovala květinové vůně a vůně ovoce. Jedním z nejznámějších parfémů je právě „jablko“. Tak většina žen na celém světě nazývá unikátní parfém, který svůj název získal nejen podle svého tvaru, ale také podle osobité vůně šťavnatého jablka v kombinaci s dalším ovocem a květinami. Ovocné vůně jsou in. Dokážou osvěžit, uklidnit, ale i rozproudit energii.

Proto se sáčky Ceresit STOP VLHKOSTI nechaly inspirovat vůněmi ovoce. Nyní si i můžete užívat vůni nejen vy, ale i vaše skříň, šuplík nebo kufr vašeho auta. Absorpční sáčky Ceresit STOP VLHKOSTI pohlcují nadměrnou vlhkost v menších prostorech, a navíc přináší jemnou vůni čerstvých broskví a zralých šťavnatých jablek. Přičichněte a ponoříte se do vzpomínek, kdy jste jako dítě pomáhali dědečkovi česat na chatě vaši jabloň.

Sáčky jsou vynikajícím pomocníkem na místech, jako jsou zásuvky, šatník, botník, kufr auta nebo sportovní taška. Když ukládáte prádlo, které není vždy stoprocentně suché, můžete mít při otevření prádelníku pocit určité zatuchlosti. Sáčky pohltí z prostoru nadměrnou vlhkost a provoní jej lehounkou ovocnou vůní. V balení jsou dva sáčky, které jednoduše vyjmete z obalu a uložíte bílou stranou nahoru do zásuvky, do botníku nebo do kufru auta. Sáček je na povrchu vybaven speciální tkaninou, která propouští vlhkost pouze dovnitř a brání jejímu úniku zpět. Nadměrná vlhkost tedy nikde neuniká. Sáček vydrží vstřebávat vlhkost po dobu 4–6 týdnů. Poznáte to snadno. Při instalaci je sáček naplněn malými kuličkami, které se po určité době (cca měsíce až měsíce a půl) postupně mění v pevný gel. Sotva se celý sáček změní na gel, je potřeba jej vyměnit.

Ceresit STOP VLHKOSTI absorpční sáčky můžete zakoupit v různých vůních. Více informací na www.stop-vlhkosti.cz

Doporučená MO cena balení po 2 kusech – 99 Kč. Zakoupíte v drogeriích a řetězcích.