Dokonalé barvy na dřevo a kov jsou konečně tu!

Pokud i vy máte problém s tím, že vaše venkovní nebo i vnitřní zábradlí, okna, dveře, dekorace nebo třeba i dřevěný nábytek nemají ten správný šmrnc, potom pro vás máme tip. Společnost STACHEMA totiž nabízí speciální barvy na dřevo, které chrání a dávají předmětům zajímavý design.


ECOLOR PROFI dodá elegantní vzhled

Prvním ze speciálních prostředků je vodouředitelný email ECOLOR PROFI, který je vhodný pro vnitřní i venkovní použití. ECOLOR PROFI se hodí pro nátěry dřeva, dřevěných konstrukcí, dětských hraček, dřevotřískových a azbestocementových desek, střešních krytin, betonu a kovových prvků. Email ECOLOR PROFI má hned několik skvělých vlastností: má antiblokační účinky, takže zabraňuje lepivosti, je šetrný k rostlinám i životnímu prostředí, má velkou krycí schopnost, dále je také světlustálý, vodoodpudivý a dlouhodobě odolný povětrnostním podmínkám. Všechny tyto vlastnosti doplňuje ještě jedna – ECOLOR PROFI umí dodat všem předmětům zajímavý elegantní design! Dodává jim totiž vysoký nebo sametový lesk. STACHEMA nabízí ECOLOR PROFI v několika odstínech – všechny jsou vzájemně mísitelné.

        

S ECOLOR PRIM nemá koroze šanci

V nabídce společnosti STACHEMA najdete také speciální antikorozní vodouředitelnou základovou barvu ECOLOR PRIM na bázi akrylátového pojiva, která je určena pro nátěry železných a ocelových předmětů. Použít se dá v exteriéru i interiéru a i tato barva má několik zajímavých vlastností. Mezi nejvýraznější z nich patří stálost a vysoká krycí schopnost. Pamatujte na to, že před nanesením základové barvy musí být všechny povrchy dokonale čisté.

Vsaďte na kvalitu. Kompletní nabídku najdete na www.stachema.cz