Dokonalé barvy na dřevo a kov jsou konečně tu!

Pokud i vy máte problém s tím, že vaše venkovní nebo i vnitřní zábradlí, okna, dveře, dekorace nebo třeba i dřevěný nábytek nemají ten správný šmrnc, potom pro vás máme tip. Společnost STACHEMA totiž nabízí speciální barvy na dřevo, které chrání a dávají předmětům zajímavý design.


ECOLOR PROFI dodá elegantní vzhled

Prvním ze speciálních prostředků je vodouředitelný email ECOLOR PROFI, který je vhodný pro vnitřní i venkovní použití. ECOLOR PROFI se hodí pro nátěry dřeva, dřevěných konstrukcí, dětských hraček, dřevotřískových a azbestocementových desek, střešních krytin, betonu a kovových prvků. Email ECOLOR PROFI má hned několik skvělých vlastností: má antiblokační účinky, takže zabraňuje lepivosti, je šetrný k rostlinám i životnímu prostředí, má velkou krycí schopnost, dále je také světlustálý, vodoodpudivý a dlouhodobě odolný povětrnostním podmínkám. Všechny tyto vlastnosti doplňuje ještě jedna – ECOLOR PROFI umí dodat všem předmětům zajímavý elegantní design! Dodává jim totiž vysoký nebo sametový lesk. STACHEMA nabízí ECOLOR PROFI v několika odstínech – všechny jsou vzájemně mísitelné.

        

S ECOLOR PRIM nemá koroze šanci

V nabídce společnosti STACHEMA najdete také speciální antikorozní vodouředitelnou základovou barvu ECOLOR PRIM na bázi akrylátového pojiva, která je určena pro nátěry železných a ocelových předmětů. Použít se dá v exteriéru i interiéru a i tato barva má několik zajímavých vlastností. Mezi nejvýraznější z nich patří stálost a vysoká krycí schopnost. Pamatujte na to, že před nanesením základové barvy musí být všechny povrchy dokonale čisté.

Vsaďte na kvalitu. Kompletní nabídku najdete na www.stachema.cz
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *