Nábytek z masivu dokonale zkrášlí vzhled interiéru

Dřevo je materiál, který byl pro výrobu nábytku využíván odjakživa. Dřevo dodá interiéru nádech luxusu a přírody. Proto, aby nábytek vydržel opravdu dlouhou dobu a nebyl náchylný k poškození je potřeba vybírat nábytek, který není vyroben z drcených dřevěných směsí (dřevotříska), ale z masivu. Dále také záleží na povrchové úpravě dřeva, protože tato úprava dokáže bránit odření a poškození dřeva.

 
  

Správná volba je nábytek od UNIS-N
Společnost UNIS-N je truhlářská firma, která se soustředí především na výrobu nábytku z masivu. Nábytek vyrobený v jejich dílně se vyznačuje vysokými parametry kvality materiálu i odvedené práce. Nábytek je vyráběn z vysoce kvalitního smrkového nebo borového masivu, výhradně původní truhlářskou technologii s velkým podílem ruční práce. Po ukončení výroby je každý kus nábytku pečlivě opatřen kvalitní povrchovou úpravou.

rrr

Vysoce kvalitní povrchová úprava
Povrchová úprava nábytku UNIS-N je prováděna přírodními vosky a oleji. Vosky a oleje se vsakují hluboko do dřeva. Hlubokým vsáknutím nechrání dřevo pouze na povrchu, ale udržují jej zdravé také uvnitř. Ošetřený povrch je odolný proti vodě a ostatním nealkoholickým i alkoholickým nápojům. Povrch ošetřený přírodními vosky a oleji je také mnohem více odolný proti odření a odpuzuje nečistoty. Díky přírodní výrobě je zdravotně nezávadný pro člověka, zvířata i pro rostliny.

05

Více informací o výrobě nábytku UNIS-N a kompletní nabídku nábytku z masivu naleznete na www.dreveny-nabytek.cz