Koberce Bakero – netradiční styl a elegance

Koberec dokáže přeměnit jakýkoliv interiér v krásné a příjemné místo. Musíte si ale vybrat ten správný kousek. Nevíte jak na to? Obraťte se na Bakero export-import s.r.o, která nabízí širokou škálu moderních koberců v mnoha provedeních a mnohem více.

 
 
 

Mimořádná nabídka
Bakero se již od svého počátku v roce 2003 orientuje na dodávku koberců a to ne jen tak ledajakých. U Bakera na vás čeká mimořádná nabídka moderních, klasických i orientálních koberců prvotřídní kvality. Koberce jsou ručně nebo strojově vázané a mají širokou škálu materiálů, barev, vzorů nebo délky vlasu. Z takové nabídky je radost si vybírat.

Vůně dálek
Koberce od Bakera sice nejsou létající, ale vůně dálek z nich doslova srší. Nabízené koberce jsou totiž vyráběny v dalekých zemích jakou je Čína, Indie, Turecko nebo Nepál. Snoubí se v nich tak tajemství orientu s precizní prací.

Přehledné kategorie
Aby byl výběr vašeho koberce snadný, připravilo pro vás Bakero několik přehledných kategorií, ve kterých můžete vybírat koberce například podle motivu (kruhy, pruhy, ornamenty), podle materiálu (vlna, akryl, hedvábí, konopí apod.)nebo i podle země původu či způsobu výroby. Pokud si s výběrem nebudete vědět rady, nezoufejte, Bakero má pro vás připravenu profesionální pomoc a co víc, můžete si vybraný koberec vyzkoušet přímo u vás doma.

www.koberce-bakero.czwww.koberce-bakero.cz

Vybíráme za vás
V nabídce najdete například: ručně tuflovaný koberec Calypso s moderním motivem barevných kostek se zajímavým efektem, koberec Champa s romantickým orientálním vzorem, koberec Frisee s krásným motivem velkých květů a mnohem více…

POZOR: Koberce si budete moci prohlédnout již brzy na dvou chystaných veletrzích. V únoru na Pragointerieru od 16-19.2 v březnu na Slovensku v Nitře 13-18.3..

Více informací najdete na www.koberce-bakero.cz.