Speciální desky CETRIS® AKUSTIC pro ideální akustiku

CETRIS® je označení speciálních cementotřískových desek, které vynikají svými vlastnostmi a variabilitou použití. Jedním z mnoha druhů je právě deska s názvem CETRIS® AKUSTIC, která zaručí ideální akustiku v každém interiéru. Co do světa stavebnictví přináší?

 

 

Zlepšení akustických vlastností zaručeno
Cementotřísková deska CETRIS® AKUSTIC má speciální předvrtané otvory a vyznačuje se i hladkým cementovým povrchem. Je totiž vyráběna opracováním (vyvrtáním pravidelných otvorů) základního typu desky CETRIS® BASIC, a právě proto má své jedinečné vlastnosti. Cementotřísková deska CETRIS® AKUSTIC totiž slouží především jako velmi efektivní obklad, který dokáže zlepšit akustické podmínky v místnosti.

zati s kytarou

Vysoká odolnost jako velká výhoda
Desku CETRIS® AKUSTIC je vhodné používat zejména pro obklady sportovních zařízení, prostorů s proměnlivou teplotou a vlhkostí nebo do jakýkoliv prostorů, kde jsou kladeny vysoké nároky právě na akustiku. Deska se navíc vyznačuje i vysokou odolností proti mechanickému poškození, čímž získává velkou výhodu oproti podobným materiálům.

celkov7 pohled

Mnohem více
Cementotřísková deska CETRIS® AKUSTIC není jediná. V nabídce jsou i další druhy cementotřískových desek, které mají různé použití. Desky CETRIS® se dají požít na realizaci stěnových, fasádních střešních, požárních i podlahových systémů. Je možné je použít také jako podhledy, sokly nebo i jako ztracené bednění. Své využití najdou i při realizaci dopravních staveb nebo výtahových šachet.

Více informací najdete na www.cetris.cz