Obkladové lišty a profily – vysoký estetický efekt

O tom, že interiér dělají doplňky a precizní provedení, není pochyb. Pokud máte ve svém interiéru obklady nebo dlažbu, neměli byste zapomínat na výběr těch správných obkladových lišt a profilů. Váš výběr vám usnadní společnost Detalon s.r.o.

 

 

 

Dokáží téměř zázraky

Obkladové lišty a profily jsou nedílnou součástí každého obkladu či dlažby a pouze díky nim můžete dosáhnout skutečně dokonalého vzhledu. Obkladové profily a obkladové lišty – pokud zvolíte vhodnou barvu – dodají vašemu interiéru jedinečný šmrnc, díky nim vytvoříte skutečně harmonický interiér, který bude lahodit oku i duši.

 

Obkladové profily a moderní vzhled

Obkladové profily najdou své využití především jako ukončovací lišty. Využijete je například pro ukončení obkladových ploch, stěn i schodových hran nebo pro vytváření listel v obkladových plochách. Obkladové profily mají jedinečnou vlastnost – dají se zabudovat přímo do obkladu, čímž je možné dosáhnout vysokého estetického efektu zejména u moderních koupelen.

 

 

Obkladové lišty – chytré ukončení

Obkladové lišty jsou určeny především pro dodatečné ukončení dlažby, rohů stěn a schodů. Obkladové lišty využijete všude tam, kde je potřeba provést rychlou rekonstrukci rohů.

I obkladové lišty nabízí Detalon s.r.o. v různých délkách, šířkách a provedeních. Stačí si pouze vybrat.

 

Kompletní servis

Společnost Detalon s.r.o. nabízí svým zákazníkům kompletní servis. Odborníci z Detalon s.r.o. jsou připraveni vás obsloužit bez ohledu na místo vašeho působiště nebo místo realizace vašeho projektu. Zboží si můžete objednat nebo zakoupit přímo ve dvou prodejnách – jedna je v Praze, druhá v Břeclavi na Jižní Moravě. A obě v dosahu dopravní tepny D1.

Kompletní nabídku společnosti Detalon s.r.o. najdete na www.detalon.cz.