Domky na nářadí od Delta Svratka, s. r. o. rozhodně stojí za to!

Společnost Delta Svratka, s. r. o. patří k největším firmám, které v České republice nabízejí precizně zpracované dřevostavby různých druhů. V jejich nabídce najdete také praktické zahradní domky na nářadí. Stačí si vlastně jen vybrat…

Panelová nebo srubová konstrukce
Domky na nářadí jsou praktickou součástí každé zahrady. Do domků totiž spolehlivě odložíte všechno nářadí ale i spoustu jiných věcí. Delta Svratka, s. r. o. nabízí domky na nářadí ve dvou základních typech konstrukcí. Vybrat si můžete domky s panelovou nebo srubovou konstrukcí.

www.deltasvratka.cz

Panelové domky na nářadí jako praktické řešení
Domky panelové konstrukce jsou určeny pro ty, kdo chtějí především praktický domek a není pro ně příliš důležitý jeho vzhled. Výhodou domků na nářadí panelové konstrukce je jednoduchá montáž a nízká pořizovací cena. Delta Svratka, s. r. o. nabízí domky na nářadí panelové konstrukce se střechou z OSB desky o síle 10 mm a s podlahou o síle 19 mm. Střešní krytinou je černá, pískovaná lepenka ale lze objednat i asfaltový šindel. Součástí každého domku jsou potom plné, svlakové dveře.

www.deltasvratka.czwww.deltasvratka.cz

Srubová konstrukce – záruka zajímavého designu
Domky na nářadí srubové konstrukce jsou určeny pro náročnější zákazníky, kteří si na svou zahradu chtějí pořídit i domek, který zajímavě vypadá. U těchto domků je střecha sedlová nebo pultová. Střešní krytinou je také černá, pískovaná lepenka a samozřejmě i v tomto případě lze objednat asfaltový šindel nebo barevnou asfaltovou lepenku. Součástí každého domku jsou i palubkové dveře, které mohou být plné nebo prosklené.

Domky na nářadí na zahradu rozhodně patří.

Kompletní nabídku najdete na  www.deltasvratka.cz