Nechte si vyrobit přesnou repliku nábytku

Jste milovníky nábytku, který vypadá jako na hradech nebo zámcích? Nábytek podle těchto vzorů se znovu vrací a těší se stále větší oblibě. Nechte se také unést kouzlem starožitného nábytku a nechte si vyrobit originální repliku tohoto modelu.
  

 

 

 

 

Starý nábytek je moderní
Kromě luxusu a spolehlivosti, jsou repliky nábytku jasným příkladem vysoké kvality a bezchybného výkonu. Tento druh nábytku se nejvíce hodí do interiérů s velmi bujnou výzdobou. Trendy ve vybavení interiérů se neodvíjí jen k nejmodernějším materiálům a metodám. Stačí se podívat, jak vypadají nejluxusnější pokoje v drahých hotelech. Žádné rovné linie, ale naopak židle a stoly s křivýma vyřezávanýma nohama a nábytek ve starém stylu. Tento nábytek je totiž známkou luxusu.

replika nábytku

Repliky nábytku si žádají velmi kvalitního výrobce
Dnešní moderní truhlářské firmy se naučily pouze vyrábět nábytek z dřevotřískových desek nebo jednoduchý nábytek z masivu. Pro výrobu replik nábytku je třeba velké množství zkušeností. Truhlářství Nenadál je společnost, která byla založena již roku 1922. Od této doby až do současnosti se věnuje výrobě veškerých truhlářských výrobků. Při výrobě kombinuje moderní postupy s uměním starých truhlářských mistrů. To dodává nábytku od Truhlářství Nenadál jedinečné kouzlo. Můžete si být jistí, že pokud si své repliky nábytku necháte vyrobit zde, dostanete výrobek v prvotřídní kvalitě a bude vypadat jako nábytek ze zámku.

replika nábytkureplika nábyttku

Kompletní sortiment Truhlářství Nenadál naleznete na wwwi.nenadal.cz.