Správný výběr vzoru podlahy dokáže proměnit interiér

 

Přemýšlíte o tom, jak změnit vzhled interiéru vašeho bytu nebo rodinného domu? Zvažujete, jaký druh rekonstrukce bude mít na vzhled jednotlivých místností největší vliv? Výměna podlahy je krokem, který mnoho majitelů bytů a domů nechává až na chvíli, kdy dojde k poškození stávající podlahové krytiny. Ovšem i výměna podlahy má na celkový vzhled interiéru velký vliv. Dokáže jej zcela změnit a dodat mu potřebnou eleganci.

 

Vzory imitace dřeva nebo kamene

Co se týká podlah, je trendem posledních let využití přírodních materiálů, nebo alespoň materiálů imitujících dřevo. Pokud jde o napodobení přírodního vzoru, musí se ale jednat o opravdu věrnou kopii. Jedině ta totiž dokáže změnit interiér k nepoznání. Dodá mu potřebnou eleganci, pocit tepla a dokáže naladit příjemnou atmosféru. Samozřejmě nesmíme zapomenout ani na vzory kamene, které se těší stále větší oblibě. Moderní a designem k nerozeznání od podlah z přírodních materiálů, taková je luxusní vinylová podlahovina Thermofix, kterou vyrábí společnost Fatra, a.s.

 vinyl

 

Vinylové podlahy – úspora času při náročném životním stylu.

Podlahy z vinylu si na trhu našly rychle své místo a pozvolna vítězí nad klasickými materiály. Tomuto trendu nahrává mnoho faktorů. Hlavním z nich je úspora času při údržbě. Vinylové podlahy jsou vyráběny pomocí nejnovějších technologií, vynikají skvělou odolností, zvukovou i tepelnou izolací a jsou vhodné pro alergiky.

 

Pokud jste příznivci hobby činností ve vaší domácnosti, jistě oceníte další typ vinylové podlahy z Fatry. Díky unikátnímu systému skládání podlahových dílců do sebe si vysloužila název FatraClick. S patentovaným zámkovým systémem Uniclic si tuto podlahu zvládnete položit sami, a to i bez drahého nářadí či velkých zkušeností. Instruktážní video z pokládky FatraClicku a kompletní nabídku podlahovin naleznete na stránkách www.fatrafloor.cz