Doporučujeme: Řada kancelářského nábytku Nova U

Nová řada kancelářského nábytku Nova U od společnosti TOP OFFICE je snadným a rychlým řešením, po kterém můžete sáhnout při zařizování rozměrných pracovních prostor. Jako kompletní produktová řada přináší množství výhod v čele s variabilitou, jednotou designu, dobrou kvalitou a výhodnou cenou. Jednoduchost tohoto konceptu se hodí právě k vybavení administrativních budov, open space kanceláří, učeben nebo knihoven.

 

Kancelář pro všechny

Barevnost, použité materiály, funkčnost i konstrukce jednotlivých nábytkových dílů patří k podstatným parametrům komplexního řešení interiéru. Pro větší firmy je typické, že se prostřednictvím designu kanceláří prezentují navenek. Díky jednotnému stylu pracoviště mohou pak společnosti pozitivně působit na první dojem i pozdější mínění svých klientů. Kanceláře by měly tvořit spolehlivé zázemí pro zaměstnance, kteří je denně používají. Praktičnost a pohodlí pracovního vybavení jsou důležitým faktorem produktivity a spokojenosti personálu firmy.

 

Tvořte firemní styl

Díky několika variantám designového provedení nábytkové řady Nova U můžete jednotlivé prvky kombinovat dle vlastního vkusu. Dřevěné a kovové části najdete v nabídce v početném barevném zastoupení. Tóny černé, hnědé, bílé nebo šedé můžete oživit zelenou, modrou či oranžovou barvou. Tyto pestré odstíny najdete ve vzorníku plastových částí z perspexu, z nichž se vyrábí dělicí části produktové řady. S pomocí barev v rozlehlých kancelářských komplexech snadno odlišíte jednotlivá pracovní oddělení.

 

Dodáme know-how

Aby byl estetický dojem dokonalý, neváhejte využít služeb architektů společnosti TOP OFFICE. Návrh, plán a vizualizace nových prostor kanceláří je samozřejmou součástí našeho firemního servisu zákazníkům a je zcela zdarma. V rámci komplexnosti služeb spojených s nákupem kancelářského vybavení nabízíme také montáž celého zařízení.