Superlevná zábradlí z hliníku, z krále matriálů!

Když se řekne zábradlí, člověk vidí ten neuvěřitelně těžký, oprýskaný kus kovu, který přežívá na našich chodbách nebo na balkónech a terasách. A také nekřesťansky drahý! To je však již minulostí, neboť jsou tu zábradlí, která nejsou ani těžká, oprýskaná, odpudivá, ani šíleně drahá. Jsou tu totiž zábradlí z hliníku od společnosti AL Zábradlí, specialisty na zábradlí z hliníku.

 

 

 

Hliníkové zábradlí proti ocelovému
Jak je možné, že mezi těmito druhy jsou tak propastné cenové rozdíly? Schválně si zábradlí z obou materiálů porovnejme. Kupříkladu ocelové zábradlí je třeba vyrobit ve specializované dílně v celku. Hliníkové ne, neboť se skládá až u Vás doma. Ocelové zábradlí je třeba převážet těžkou technikou. Hliníkové přiveze kurýr k Vám domů.

zábradlí

Hliníkové zábradlí vede na plné čáře!
Pokračujme: Ocelové zábradlí zpravidla instalují minimálně 2, zpravidla ale víc dělníků. A jistě ze své vlastní zkušenosti znáte některé party dělníků – pauzička tady, cigárko támhle, kafíčko tu, malá siesta támhle… Takhle oni pracují, proto jejich šéfové musí pálit zákaznickou cenu zbytečně vysoko, aby vůbec něco vydělali. A kdo to všechno podle Vás u ocelového zábradlí zaplatí? Vy! U hliníkového nic z toho neplatíte, hliníkové zábradlí si prostě nainstalujete v pohodě sami. Zde je video-návod, jak si třeba zábradlí D1 i Vy s klidem postavíte sami.

Video instruktáž všech hliníkových zábradlí
A takovéhoto profesionálního video-instruktora naleznete ke každému typu zábradlí! Více informací o hliníkových zábradlích naleznete na

www.alzabradli.cz.

{wmvremote}http://www.alzabradli.cz/soubory/video/D1.wmv{/wmvremote}