Nový rozměr vzhledu a kvality plastových oken s GRESS

Také zbožňujete ten pohled ven z okna? Možná však už takovou měrou nezbožňujete pohled na tato stará okna. Že už i ty Vaše dosluhují, nebo se teprve chystáte osazovat novými okny novostavbu? Pokud ano, pak by Vám neměla ujít společnost Gress poskytující hliníková okna, dřevěná a plastová okna. Krom oken nabízí společnost samozřejmě i dveře v těchto provedeních. Ať už jste z Prahy nebo z jiné části republiky, můžete se spolehnout na kvalitu českého výrobku a u plastových oken 10 let trvající záruku.

„Dopřejte Vašemu domovu nový vzhled.“
oknaTak zní motto společnosti Gress, jejíž základy jsou položeny na 15 letech zkušeností v oboru nejen plastových oken a dveří. Společnost se vyznačuje jak realizací standardních výměn starých oken za nová plastová okna, tak i řešení složitějších realizací zimních zahrad a rozsáhlých rekonstrukcí panelových domů. Spolehněte se na zavedenou společnost, která nyní zavádí certifikát ČSN EN ISO 9001:2001.

Mnoho doplňků k oknům a dveřím
A když už si pořizujeme nová okna a dveře, jistě je třeba se poohlédnout po doplňkovém sortimentu. Mezi nejdůležitější rozhodně patří mimo jiné madla, okenní kliky, rolety, žaluzie, sítě proti hmyzu, stínící technika a kukátka. Ani na tento sortiment samozřejmě nebylo zapomenuto. Vybírat můžete ze skutečně širokého portfolia.

Držitel osvědčení Český výrobek
Navíc jen málo výrobků se může pochlubit prestižním osvědčením s názvem Český výrobek. Společnost Gress vlastní toto osvědčení na dřevěná okna a dveře a plastová okna a dveře. Vy se tak můžete spolehnout na osvědčenou kvalitu. Nekupujte zajíce v pytli, když nemusíte. Pokud jde o plastová, hliníková a dřevěná okna, můžete se spolehnout na společnost Gress. Více informací o společnosti a jejích produktech naleznete na oficiálních stránkách

www.gress.cz.