Dřevěné domky mohou mít mnoho podob

Zahradní domky, zahradní chatky, pergoly, altány, garáže, dřevostavby, prodejní stánky, čekárny, sruby nebo pískoviště. To vše jsou stavby ze dřeva, které můžeme souhrnně nazývat dřevěné domky. Tyto domky nacházíte každý den a mnoho z nás je i využívá. Zkuste se zamyslet, jestli některý z těchto dřevěných domků nepotřebujete i vy!
 
 
  

Domky ze dřeva můžete využít opravdu všude
zahradní domekDřevostavby můžete využít na bydlení pro celou svou rodinu. Chalupy zase pro víkendové rekreace. Dřevěné garáže ochrání vaše auto před počasím a vandaly. Pergoly a altány zkrášlí vaší zahrádku. Prodejní stánky vám pomohou při podnikání. Domky na nářadí ochrání váš majetek před krádeží nebo před zimou. Dětská pískoviště zase přinesou mnoho radosti vašim ratolestem. Chtěli byste některý, z těchto dřevěných domků vlastnit? Stačí kontaktovat společnost Delta Svratka.

Delta Svratka nabízí opravdu vše
Všechny stavby, které tu byly popisované jsou v sortimentu společnosti Delta Svratka. Tato společnost patří k největším společnostem v ČR nabízející výrobu různých typů dřevostaveb. Převážná většina výrobků je vyráběna křížovým ( srubovým ) spojením. Jejich obvodové stěny jsou tvořeny smrkovými stěnovnicemi ( palubkami ) tl. 28, 33 nebo 50 mm ( na přání i 70 mm ). Střecha je z palubek tl. 19 mm, zpravidla sedlová. Jako základní krytina se používá černá pískovaná lepenka, která slouží jako provizorní krytina, za příplatek lze objednat asfaltový šindel nebo barevnou asfaltovou lepenku. Protože je výroba velice flexibilní, může být každý výrobek upraven přesně podle přání zákazníka.

Kompletní nabídku domků ze dřeva naleznete na www.deltasvratka.cz.