Hledáte obklady do koupelny s důrazem na design? Série ART je pro vás ta pravá!

Série obkladů ART jednoznačně splňuje to, co udává ve svém názvu. ART znamená totiž anglicky „umění“. Dá se tedy říci, že série obkladů do koupelny ART je pravým uměleckým dílem, a to bez nadsázky. Právě díky své designové dokonalosti tuto sérii představila společnost Keramika Hašek v katalogu Podzim 2013, kde představuje novinky ve svém sortimentu. Právě série ART patří mezi nejvíce žádané.

 

Výrazné a elegantní barvy s decentními doplňky

obkladySérie obkladů ART je tvořena dvěma odstíny tyrkysové barvy. Prvním z nich je tmavá tyrkysová a druhou z nich tvoří tyrkysová barva ve svých nejhlubších tónech. Dále v sérii ART můžete najít také obklady jasné červené barvy. Všechny druhy barev mohou být doplněny elegantními bílými obklady, které jsou v nabídce také. Kombinaci jednotlivých barev se rozhodně meze nakladou. Jedná se o lesklé obklady o rozměrech 25x50cm. Obklady nemají žádný reliéf ani vzor. Je zde hleděno především na čistotu a eleganci. Krásu těmto obkladům dodávají především doplňky, které jsou zastoupeny ve velmi pestrém množství.

 

Originální prvky a doplňky

Designovou krásu a dokonalost sérii obkladů ART dodávají především doplňky k obkladům. Ty jsou tvořeny inzerty s dekory květin. Pro červené obklady je určen dekor červené květiny v jednoduchých liniích. Pro tyrkysové obklady je určen skládaný dekor s motivy prostupujících zelených listů. Ke všem sériím jsou také nabízeny listely v rozměrech 6x50cm. Unikátní jsou zejména elegantní skleněné listely s rozměry 1,5x50cm. Čistota skla dodá celé sérii tu pravou eleganci a šarm. K této sérii obkladů je samozřejmě určena také bílá dlažba ART o rozměrech 30x30cm.

 

Kompletní nabídku moderních obkladů a dlažeb najdete na www.keramikahasek.cz