Kvalitní tuhé palivo je na zimu potřeba

Kdo svůj dům nebo jiný objekt vytápí pomocí kotle na tuhá paliva jistě ví, jak je tento úkol složitý. Pokud nemáte možnost sehnat si dostatek dřeva na zimu nebo nemáte čas se zdržovat s jeho přípravou, musíte se spolehnout na jiný způsob. Nejčastěji jsou pro topení tuhými palivy, kromě klasického dřeva využívány dřevěné brikety.

 Není briketa jako briketa

Dřevěných briket na našem trhu existuje velké množství. Bohužel ne všechny jsou tak kvalitní, jak bychom si představovali. Mnoho typů dřevěných briket obsahuje zdraví škodlivé látky, nebo chemické přísady a pojiva, které ničí ovzduší a mnohdy také velice namáhají naše kotle a kamna. Před koupí takových briket bychom se měli pozastavit a raději volit kvalitní brikety, které nejsou škodlivé ani pro nás, ani pro naše okolí.

UNIS-N nabízí vysoce kvalitní dřevěné brikety

Zatímco u většiny dřevěných briket si můžete jen domýšlet, jaké látky jsou v nich vlastně obsaženy, u briket od UNIS-N vám to nehrozí. Tyto dřevěné brikety jsou totiž vyrobeny z čistých pilin a hoblin od českého výrobce. Jedná se o ekologické palivo. Společnost UNIS-N pro své zákazníky připravila tyto brikety zabalené v pytlích po 20 kilogramech. Tyto brikety se také vyznačují velice nízkým obsahem vody a jsou bez přídavných pojiv a příměsí. Díky těmto briketám stačí, když topeniště v kamnech nebo v kotli zaplníte pouze do poloviny. Brikety při hoření zvětší svůj objem. Vytápět s briketami UNIS-N se prostě vyplatí.

Kompletní informace naleznete na www.dreveny-nabytek.cz.