Dřevostavby jsou flexibilní, ekologické a realizují se na klíč

Dřevo jakožto tradiční materiál se pro stavbu rodinných domů používalo dlouhá staletí, ovšem postupem času ho vytlačily cihly, tvárnice a beton. V posledních několika letech však opět roste zájem o dřevostavby, které se vyrábí v nízkoenergetických standardech. V následujících řádcích vám prozradíme přednosti těchto stavení.

Věděli jste o tom, že například ve skandinávských zemích jsou rodinné domy z 90 % právě dřevostavby? Důvodů je hned několik. Dřevostavby na klíč jsou ekologické, takže snižují dopady na životní prostředí, navíc je i jejich životnost plně srovnatelná se zděnými stavbami.

 

Obraťte se na odborníka s letitými zkušenostmi

Pokud se tedy rozhodnete pro dřevostavbu, vyberte i vhodnou společnost pro realizaci. Dlouholetou tradicí se může pochlubit stavební společnost Martinice Group, která používá špičkové technologie, zakládá si na přesnosti i flexibilitě. Projekt tedy přizpůsobí vašim potřebám a požadavkům. Samozřejmostí je nízkoenergetické řešení už v základní variantě dřevostavby. V neposlední řadě vás nadchne 25letá záruka na konstrukční systém.

 

Rodinné domy na klíč stojí do několika měsíců

Stavba cihlového rodinného domu se většinou protáhne na rok a půl, většinou až na dva roky, kdežto rodinné domy na klíč jsou konkrétně od společnosti Martinice Group hotové do 9 až 12 měsíců. V uvedené době je zahrnuto i vyhotovení projektové dokumentace a vyřízení stavebního povolení.

Závěrem nesmíme zapomenout ani na to, že Martinice Group kromě dřevostaveb nabízí i krovy a vazníky. Jestliže se tedy pouštíte do rekonstrukce rodinného domu, případně sháníte dodavatele kvalitního krovu na střechu, můžete se obratit na uvedeného profesionála. Všechno vám zhotoví v Martinicích z vysoce kvalitního dřeva od osvědčeného dodavatele.