Dvoukomorové spalování = dokonalejší spalování!

Krb s dvoukomorovým spalováním je jedničkou na našem trhu z několika důvodů. Konstrukce krbových kamen a krbových vložek se systémem dvoukomorového spalování umožňuje přisávání vzduchu otvorem v jejich dolní nebo zadní části. Tento vzduch se následně předehřívá v litinovém meziplášti a pomocí různých otvorů a trysek je přiváděn nad topeniště.

 

Maximální využití veškeré energie spalovaného dřeva či briket

V další fázi a to konkrétně při teplotě nad 600°C jsou spalovány především prachové částice a těkavé plyny. Díky dvoukomorovému spalování se tak využívá veškerá energie, která je obsažená v právě spalovaném dřevu. Samozřejmě je celý tento systém ohleduplný k životnímu prostředí, neboť se spaluje až 90% plynů a všemožných prachových částic.

 

Proč si krb s dvoukomorovým spalováním pořídit?

Při vybírání krbu, nebo kotle byste si měli počínat velmi pečlivě, a to proto, že správnou volbou kotle nebo krbu lze ušetřit 30 – 50% dřeva! Pokud budete mít krb s dvoukomorovým spalováním, poleno v něm vydrží hořet 6 až 12 hodin naprosto bez obsluhy. Na trhu jsou k dostání i mastková kamna, která topí ještě dalších 20 hodin po jejich vyhasnutí, proto si dobře rozmyslete nákup jakéhokoli krbu či kotle.

 

Pro více informací navštivte www.3energy.cz
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *