Moderní vestavná svítidla vdechnou domácnosti život!

Co vdechnout vaší domácnosti novou dávku života? Není třeba celý váš byt ihned přestavovat anebo se stěhovat jinam, efektivně vám pomohou měrou vrchovatou vestavá svítidla. Neboť moderních prvků v domácnosti není nikdy dost. Světla obecně patří k nepřehlédnutelných a prudce moderních prvků domácnosti, mohou skvěle posloužit jako osvětlení kuchyňské linky, temnějších místností i schodiště. A skvělá a kvalitní svítidla si pro vás pravidelně chystá společnost Luxx. 
  

Vestavné bodovky bodují!
V bytě je mnoho míst, na které se klasické osvětlení lampou nebo lustrem jednoduše nehodí. Ať už se bavíme o schodišti, kuchyňské lince anebo moderním domácím baru. Přesto je však třeba tyto místo mít též kvalitně osvětlená, bez osvětlení jsou prostě nemastná a neslaná. Navíc v případě schodů můžeme dokonce říci nebezpečná… Pro všechny tyto případy jsou tu bodová světla, jež vám zajistí rovnoměrné osvětlení. Vestavná svítidla si časem zamilujete, protože je to úplně jiná liga v osvětlení.

světlosvětlo

Různé sady za super ceny
Jelikož jde o svítidla s různým určením použití, různé typy a sady, v nabídce jich naleznete hned několik. Každé z nich s vhodným příkladem použitím, tudíž se máte možnosti i skvěli inspirovat. Všechna vestavná svítidla v nabídce pocházejí od renomované společnosti Eglo, jejich ceny začínají již na neuvěřitelných 239 Kč! Jaká vestavná svítidla si oblíbíte Vy?

Dárek navíc
A pokud nakoupíte za více než 1500 Kč, jako dárek dostáváte navíc dopravu až k prahu vašeho domova zdarma! Skvělé, co říkáte?

Více informací a kompletní nabídku naleznete na oficiálních stránkách www.luxx.cz