Rezidence Hadovitá

Michle píše svojí historii již od 12. století. To je dostatečně dlouhá doba na velkou proměnu. Dnes tu místo zemědělské půdy ale najdeme velmi unikátní rezidence. Nově vznikající byty v Michli nyní najdeme na adrese Hadovitá. Navrhnout tyto výjimečné stavby bylo pro architekty skutečnou výzvou. Na výsledek ale mohou být náležitě pyšní.

 

Nejvyšší požadavky

Jedním z požadavků moderního bydlení je zejména dostatek přírodního světla a samozřejmě také velký komfort. Prostory jsou vyřešeny velmi minimalisticky, což poskytuje možnost k zařízení podle vlastního vkusu. Dalším nárokem byla správná lokace.

I to se povedlo. Praha 4 je totiž velmi bohatá na možnost zajímavého života. Konkrétně Michle je pak místem, které není úplně v centru velkoměsta. To zajišťuje dostatečný klid pro rodiny s dětmi. Samozřejmě to ale neznamená, že by byla Hadovitá odstřižená od zbytku světa. Velmi rychle se dostanete téměř kamkoliv. K tomu slouží nejenom přilehlé MHD. Pěšky můžete vyrazit do obchodních center, skvělých restaurací a také za sportem. Což je velká výhoda.

Nejmodernější rezidence v Michli nabízí také mnoho možností pro vaše děti. Poblíž jsou školy, školky a také gymnázia. Tam dále nabízejí mnoho kroužků a zájmových aktivity.

 

Financování

Pro všechny potencionální klienty máme připraveny velmi výhodné podmínky hypotečního úvěru. Navíc také odborné poradenství od našich expertů. Budete-li mít zájem, zajistíme vám také koordinaci mezi klientem a hypoteční bankou. To jak jistě víte, bývá občas tak trochu složité. Ne však, v našem případě.

Dále také držíme úrokové sazby co možné nejníže, účtujeme také nulové poplatky za zpracování. Novinkou je znalecký posudek zcela zdarma.

Více o možnostech skvělého bydlení v Michli na  https://www.rezidencehadovita.cz.