E-shop, s jehož nábytkem je možné vybavit komplet celou domácnost

Libujete si v předmětech, za nimiž stojí myšlenka velkého projektu s příběhem? Přesně tím je internetový obchod finecase.cz, který byl založen studenty, kteří se nechtěli spokojit s dražším, přesto však méně kvalitním nábytkem, se kterým se setkávali v běžných řetězcích při zařizování studentského bytu.

Přistoupili tedy k náročnému studiu procesu fungování nábytkářského průmyslu. Pod jejich rukama následně vzniknul cenově dostupný a kvalitní nábytek s jednoduchou montáží a atraktivním vzhledem. Současně je tento nábytek prodáván nejen v Evropě, ale také v Severní Americe a Japonsku. Pojďte do této dílny nahlédnout a vybrat si nábytek, kterým je možné vybavit dům i zahradu.

 

Bytový nábytek

Na finecase.cz je možné vybírat nábytek do téměř každé místnosti vaší domácnosti počínaje vstupní halou či menší chodbou, obývacím či dětským pokojem, koupelnou a třeba také pracovnou. Vyberete si pohodlnou sedačku, klasické nebo houpací křeslo, knihovnu, konferenční stolek, stolek pod televizi, postel nebo pohodlnou ergonomickou židli spolu s dalším nábytkem, který zpříjemní práci z domova.

 

Nábytek do zahrady

Zkrátka nepřijdete ani v případě, že se zajímáte o nábytek do zahrady, na terasu anebo na balkon. Finecase.cz nabídne pohodlné a vkusné vybavení v podobě stolů a židlí, na kterých budete moci relaxovat v průběhu teplých letních večerů při skleničce s přáteli či s rodinou.

Pokud máte na zahradě bazén, můžete si prohlédnout také nabídku lehátek na zahradu, případně i houpacích sítí s pohodlnými polštáři. Houpací sítě jsou dostatečně velké na to, aby si do nich mohly lehnout dvě osoby.

Většina nábytku v nabídce je vyráběna na zakázku, avšak v případě, kdy je pro vás čas prioritou, prohlédněte si sekci Skladovy. Tento nábytek je vyroben skladem a vám může být doručen v minimální čekací době.