Žádná plíseň ani vlhkost s deskami CETRIS®

Ať chceme či ne, příroda nám občas dává pěkně znát to, že stavíme na její půdě. Následně tím způsobená vlhkost se tlačí vzhůru, proniká do zdiva, kde v zimě zmrzne a rázem je poškozená omítka. Kvalitní a spolehlivé řešení přináší fasádní odvětrané systémy s deskami CETRIS®.

 

 

Fasádní odvětrané systémy s deskami CETRIS®
V dnešní době se klade velmi velký důraz na ochranu zdiva proti vlhkosti, omezení přístupu hluku z venku a stále je vidět snaha zlepšení vzhledu všech objektů, ať už rodinných domků, či pracovních kanceláří. A pak už stačí málo. Zvýšená vlhkost při topení je tlačena k vnějšímu povrchu, kde proniká do zdiva a následně omítka praská. Tomuto se lze vyvarovat s použitím fasádních odvětraných systémů a desek CETRIS®. Tyto systémy s cementotřískovými deskami CETRIS® poskytují ochranu pro obvodové konstrukce před účinky povětrnosti.

www.cetris.cz

Rodinný i bytový dům, k novostavbě či rekonstrukci
Odvětrané fasády lze použít při rekonstrukcích již stávajících budov, ale i při novostavbách a to například u rodinných a bytových domů, administrativních a občanských staveb či průmyslových a zemědělských objektů.

Zvuková izolace, snížení roztažnosti
A jaké že jsou jejich výhody? Jedná se zejména o vyšší tepelnou zátěž a tepelný odpor, snižuje se roztažnost za slunečného počasí a zvyšuje se zvuková izolace. Mezi další výhody se poté řadí i mnohem větší odolnost vůči vlhkosti a především odolnost vůči ohni.

Různé druhy desek CETRIS®
Cementotřískové desky CETRIS® se vyrábí s povrchovou úpravou nebo bez povrchové úpravy. Je tak pouze na Vás, zda-li si vyberete finální produkty CETRIS®FINISH nebo CETRIS®PROFIL FINISH , či desky bez povrchové úpravy a sice CETRIS®BASIC nebo CETRIS® PROFIL.

Více informací získáte na www.cetris.cz.