Nabídka luxusního bydlení v Praze je stále větší

Nároky na úroveň bydlení jsou stále vyšší. Zejména v Praze roste poptávka po luxusním a atraktivním bydlení. Většina nových projektů se soustředí na to, aby byly cenově dostupné a vybavení a celkový vzhled je spíše průměrný. Naštěstí se zde ale najdou také projekty, které dokáží uspokojit i ty nejnáročnější klienty. Svým vzhledem, lokalitou i vybavením jsou opravdu dokonalé. O jaké projekty se jedná?
 
 
  1. Barrandov Hills

Projekt Barrandov Hills je umístěn v rostoucí části Prahy 5. Tato lokalita je zajímavá krásnou přírodou v okolí. Z každého bytu Barrandov Hills je možný výhled na Prokopské údolí či svahy Kavčích hor. Projekt nabízí novým uživatelům byty s vysokým standardem vybavení a vzhled bytového domu je podle nejmodernějších architektonických požadavků. Vybírat můžete byty v dispozicích 1+kk (až 42m2) až po byty 4+kk (až 115m2). Každý z bytových domů dává možnost novým uživatelům parkovat automobil v podzemních garážích. Součástí jsou samozřejmě i sklepní prostory různých rozměrů, které je možné zakoupit spolu s každým bytem.

 

  1. DOCK rezidence – Jedinečný projekt u Vltavy

DOCK rezidence je v Praze unikátním projektem, který se nachází u slepých ramen Vltavy. Originalita a luxus jsou největšími přednostmi tohoto projektu. Přímo z okna budete moci sledovat klidnou Vltavu. Díky kompletní protipovodňové ochraně pravého břehu Vltavy v Praze je projekt DOCK luxusní byty naprosto bezpečný. Projekt byl naplánován tak, aby dokonale zapadal do stávajícího vzhledu, ale zároveň naprosto splňoval moderní potřeby klientů a architektonické prvky.

 

  1. Zámecké zahrady

Jestli nehledáte v Praze byty, ale máte zájem spíše o rodinné domy nebo vily, je projekt Zámecké Zahrady přesně tím, co potřebujete. Díky spolupráci s předními architekty zcela unikátní projekt v prostředí Vysokého Újezdu. Tento projekt dodá lokalitě nádech luxusu a moderního bydlení. Vzniknou zcela nové ulice v prostředí krásné přírody. Design jednotlivých vil a interiérů vznikal za spolupráce architektů ze studia Ian Bryan Architects a Michal Žáček z Atelier 2. můžete vybírat z nabídky luxusních vil nebo zakoupit pouze samostatný pozemek, na kterém si vystavíte dům podle vlastního přání. Volba je pouze na vás.