Ekologické a moderní bydlení přináší Mobile Point Corporation a.s.

Mobile Point Corporation a.s. se specializuje na výstavbu moderních obytných modulů. Právět y jsou základem pro maximálně efektivní, ekologické a navíc i cenově velmi dostupné bydlení…

 

 

 

Bydlení od Mobile Point Corporation a.s. není drahé
Mobile Point Corporation a.s. realizuje stavby domů, které jsou složeny ze speciálních obytných modulů. Právě díky tomuto sytému je bydlení dosažitelné pro každého, kdo chce bydlet efektivně, moderně, funkčně, rychle a za velmi příjemnou cenu.

mobile-point.czmobilní domy

Moduly splí vaše očekávání
Společnost staví domy ze speciálních modulů, které také sama vyrábí. Moduly se proto dají plně a snadno přizpůsobit vašim představám. Vysněný dům bude tedy mít přesně ty rozměry, které budete chtít vy. Z konstrukčního hlediska jsou jednotlivé obytné moduly vyrobeny v systému „Platform-Frame“ – systém se běžně používá u klasických dřevostaveb. Celá stavba je složena ze stěnových dílců, které se skládají z dřevěné rámové konstrukce a jsou opláštěné příslušnými deskovými materiály, zatepleny, příp. doplněny o foliovou ochranu proti vlhkosti (v případě požadavku difúzně uzavřené skladby) a opatřeny povrchovými vrstvami. Montované domy jsou díky „Platform-Frame“ funkční a představují komfortní bydlení.

mobile-point.czmobile-point.cz

Použít se dají i jinak
Montované moduly od Mobile Point Corporation a.s. se dají použít i pro stavbu jiných objektů. Oblíbené jsou mateřské školy, které lze postavit třeba jen na sezónu. Díky montovaným modulům vznikly také domovy důchodů nebo i komerční objekty a všechny jsou efektivní a maximálně funkční.

Více informací najdete http://mobile-point.cz.